Хмельницький – Меджибіж – Головчинці – Летичів

Меджибіж – Летичівський район Хмельницької області. Перша згадка Меджибіж. Замоку літописі Руському (1146 р.). У середині 16 ст.  належить шляхтичам Сенявським , з 1540 р. починається будівництво кам’яного Междубожье (межиріччя річок Буг та Бужок). З 1434 р. Меджибіж у складі Речі Посполитої (Литовсько-Польський замок, палац, пізніше костьол). Це був справжній форпост для захисту Подільської землі. У середньовіччі Меджибіж був великим містом, значну частину становила єврейська громада. Історико-культурний заповідник «Меджибіж».

с. Головчинці – Летичівський район Хмельницької області. Свято-Преображенський жіночий монастир – найдавніший на території Поділля (14 ст.), ікона і джерело Святого Онуфрія, прогулянка навколо річки Південний Буг.

Летичів – Санктуарій Матері Божої ЛетиЛетичів. Санктуарій Матері Божої Летичівськоїчівської. Місто засноване князями Коріатовичами в кінці 14 ст. В 1606 -1638 р.р. Ян Потоцький будує Домініканський костьол і монастир, який до нашого часу зберіг свою первісну забудову і чудотворний образ Матері Божої Летичівської. Ця ікона була визнана чудотворною у Ватикані Папою Пієм VI в 1778 р. Сьогодні образ Богоматері знаходиться в Любліні і прихожани мріють повернути її в Летичів.