«Калейдоскоп вражень»

Маршрут

Озеро Синевир – Міжгір’я (канатка на гору Маковиця) – Чинадієве (замок «Сент-Міклош») – Мукачеве (замок Паланок) – Косино (термальний басейн) – оборонна лінія Арпада – Берегове (термальний басейн) – дегустація Закарпатського вина – мінеральні води Закарпаття.

Вартість: 1200  грн.   Екскурсійна програма 80 грн. (додатково оплачуються вхідні квитки до туристичних об’єктів)

Програма туру

1 день. Озеро Синевір

Виїзд з Хмельницького о 3:00.

Поселення. Обід.

Мінеральні води «Келичин» і «Сойми».  Келечинська вода не тільки насичує організм цінними елементами – залізом, кальцієм, магнієм, марганцем, але й допомагає звільненню його від шлаків, токсинів та сечового піску. Визначні лікувальні властивості мінеральної води Сойми зумовлені насамперед високим вмістом мінеральних солей, зокрема кальцію і магнію. Мінеральна вода лікує захворюваннях шлунка з різним рівнем кислотоутворення, супутніх захворюваннях жовчного міхура та підшлункової залози.

Канатно–крісельний витяг. На горі Маковиця розташований крісельний витяг довжиною 1050 метрів. Гості можуть здійснити захоплюючий підйом на сучасній тримісні крісельній дорозі.Чинадієвський замок

Тривалість підйому-спуску на гору Маковиця 30 хв. З оглядового майданчика Маковиці , яка розташована на висоті 850 метрів над рівнем моря, відкривається чудова панорама – Боржавський гірський хребет, Синевирський перевал, гора Кук, селище Міжгір’я, мальовничі полонини.

Озеро Синевір.Озеро Синевир, без перебільшення – легенда Карпат. Це найбільше і загадкове озеро гірське України. Шукати цю перлину потрібно серед скель і лісів гірського масиву Внутрішні Горгани, на землях однойменного національного парку. Морське Око Карпат розташоване на висоті близько тисячі метрів над рівнем моря, його максимальна глибина – 24 м. Синевир знаходиться високо в горах і його води настільки глибокі, що озеро не прогрівається навіть влітку. У найспекотніші дні теплими будуть лише метр – два води, але варто зануритися глибше – і вас обпече крижаним холодом.

2 день.

Сніданок.Замок Паланок

Чинадієве. Замок «Сент-Міклош». Приїхавши сюди, зупиніться на кілька хвилин біля входу. Залишивши за дверима усі свої турботи та метушливі думки, ви ступите на поріг легенди. І хранителі замкових таємниць великодушно запросять вас у Середньовіччя.  Переміщаючись з кімнати у кімнату, ви ступатимете по рипучих сходинках, присипаних пилом часу, який так і лежатиме тут, відтворюючи сліди щораз нових відвідувачів. Цей пил пам’ятатиме покоління і епохи, які будували, руйнували і відновлювали…

Замок Кохання – ось на що вирішив перетворити закарпатський митець, що взяв його в аренду, цей маловідомий палац, адже в 1682 р. тут народилося найвеличніше кохання свого часу.

Мукачеве. Замок «Паланок». На південному заході сучасного Мукачева знаходиться унікальний та славетний замок «Паланок». Замок є цінною історичною та військово-архітектурною пам’яткою не лише Закарпаття, але й Європи. Паланок входить до п’ятірки найкращих замків такого типу, що зберіглися у Європі.

Косино – термальний басейнКосино.Відпочинок на території мальовничої природи з оздоровчим ефектом стає можливим у термальному комплексі «Косонь». Супер-сучасний відпочинковий комплекс “Термальні води Косино” розташований у дубовому гаю, має 5 басейнів, 7 саун, середня температура в термальних басейнах + 41 °C. Гордістю комплексу є найбільші в України фонтани-джакузі з “кавою”, “вином”, “пивом”, “паленкою” та фонтан-ілюзія “Золотий кран здоров’я” висотою 15,5 метра. Відпочинок тут подобається дорослим і дітям, а також приносить користь здоров’ю.

Дегустація закарпатського вина. Околиці Берегова здавна на весь світ славляться своїми винами, які мають чудовий аромат і велике багатство смакових властивостей. Це завдяки вулканічним породам, на яких росте виноград та енергії сонця, адже саме тут найбільше сонячних днів у Закарпатті.

Повернення на базу. Вечеря.

3 день.

Сніданок.Берегове. Жайворонок

Берегове. Комплекс «Жайворонок». Унікальний, сучасний і комфортний комплекс відпочинку, на території якого знаходиться єдиний в Україні критий термальний басейн. Розташований в славному місті Берегово біля самих витоків цілющої термальної води та біля підніжжя Карпатських гір. Це місце, де можна відпочити тілом і душею. Навіть відвідавши всі місця планети, Ви оціните неперевершену атмосферу природи, дію термальної води, смак угорської та української кухонь і вишуканість вина з усіх куточків Закарпаття.

Оборонна лінія Арпада. Бункер у селі Верхня Грабівниця. В цьому мальовничому карпатському селі розташований грандіозний бункер, це найбільш збережений та цікавий об’єкт суперпотужної колись оборонної лінії Арпада. Лінія будувалася угорською армією в 1943-1944 рр. для захисту від радянської армії. Пропонуємо Вам пройтися по гігантському півторакілометровому тунелю з боковими відгалуженнями, вентиляційними шахтами, щоб відчути себе справжнім мілітарі-туристом…

Повернення в Хмельницький.