«Закарпатський смаколик»

Маршрут

Ферма «Карпатського буйвола» -  Хуст, страусина ферма – Велятино, термальний комплекс – дегустація леквару -  Берегове,  термальний комплекс «Жайворонок» – дегустація закарпатського вина – Косино, термальний комплекс – царство сиру (відчуєте себе в швейцарських Альпах, скоштувавши унікальних делікатесів).

Програма туру

Велятин. Теплі води1 день.

Виїзд з Хмельницького о 3.00.

Поселення.

Хуст. Страусина ферма. Ферма страусів в місті Хуст була відкрита в 2002 році. Перші жителі приїхали з-за кордону. І їм так підійшов місцевий клімат, що їх сімейство з кожним роком стає все більше і більше. Тут можна не тільки дізнатися масу цікавої та корисної інформації, а й ближче познайомитися з місцевими мешканцями. Страусів можна годувати, гладити (якщо вдасться), і, звичайно ж, робити фото.

Велятин. Термальний комплекс «Теплі води». Тут серед мальовничих вулканічних гір здавна б’ють джерела термальних вод, на базі яких цілорічно діє сучасний та комфортний туристичний комплекс “Теплі води”. Місцева вода піднімається з глибини 1000 метрів, має температуру понад 36 градусів, у 33 рази вищу мінералізацію за морську та славиться великим вмістом йоду і брому. Ботар. Музей ликваруНа вас чекають 3 термальні, 2 мінеральні та 5 прісних басейнів, де крім оздоровлення можна отримати великий заряд позитиву та задоволення.

Повернення на базу. Вечеря.

2 день.

Сніданок.

Виноградів. Неподалік виноградівської Чорної гори розташована ферма “Карпатський буйвіл”, на якій місцеві ентузіасти намагаються врятувати найпівнічнішу популяцію буйволів у світі. Зараз на фермі є понад 30 карпатських буйволів за якими можна спостерігати, а також скуштувати й купити різні сорти буйволячого та овечого сиру.

Ботар. Музей леквару. Це місце користується популярністю в кулінарних гурманів, адже саме тут знаходиться дегустаційний зал, в якому можна посмакувати різними сортами леквару (повидла), ковбасами із свині монголиці та екологічними соками.Берегове. Термальний басейн Жайворонок

Берегове. Термальний басейн «Жайворонок». Термальні басейни оздоровчого комплексу «Жайворонок» відомі в усій Україні своїми лікувальними властивостями. Весь секрет у тому, що вода, якою вони наповнюються, йде прямо зі свердловини глибиною 1150 м. Тобто, вона не піддається технічній або хімічній обробці. Тому гості комплексу мають можливість відчути на собі цілющу силу, якою володіє вода з джерела.

Повернення на базу. Вечеря.

3 день.

Сніданок.

Санаторій «Квітка полонини»Косонь. Оздоровчо-рекреаційний комплекс “Косино”. Супер-сучасний відпочинковий комплекс “Термальні води Косино” розташований у дубовому гаю, має 5 басейнів, 7 саун, середня температура в термальних басейнах + 41 °C. Гордістю комплексу є найбільші в України фонтани-джакузі з “кавою”, “вином”, “пивом”, “паленкою” та фонтан-ілюзія “Золотий кран здоров’я” висотою 15,5 метра. Відпочинок тут подобається дорослим і дітям, а також приносить користь здоров’ю.

Дегустація закарпатського вина. Околиці Берегова здавна на весь світ славляться своїми винами, які мають чудовий аромат і велике багатство смакових властивостей. Це завдяки вулканічним породам, на яких росте виноград та енергії сонця, адже саме тут найбільше сонячних днів у Закарпатті.

Дегустація мінеральних вод Закарпаття.

Берегове. Винний підвалСанаторій «Квітка полонини» розташований в тихій сільській місцевості, в долині річки Піня, в оточенні гір з альпійськими лугами, хвойним і листяним лісом. Тут для лікування використовують безпосередньо з джерел три види мінеральної води: «Лужанськая-4», «Лужанськая-7» і «Поляна Квасова».

Молочна ферма «Прикарпаття». Допитливим туристам продемонструють царство сиру під час екскурсії до сироварні. Також Ви матимете можливість відвідати ферми, де зможете ознайомитись з цікавим процесом тваринництва. А на дегустації ви відчуєте себе в швейцарських Альпах, ще й додому привезете унікальних делікатесів.

Повернення в Хмельницький.