«Карпатськими стежками»

Маршрут

Яворів (майстер-клас з ліжникарства) – Верховина:  музей магії, у гості до трембітаря – «Стежка Довбуша»  – Jeep Tour у гори – Буковель: оглядовий канатно-крісельний витяг –  водоспад Гук.

Програма туру

1 день.  

Музей гуцульської магіїВиїзд з Хмельницького о 3.00.

Яворів. Мальовниче карпатське село, де збереглися давні традиції виготовлення домотканого вовняного покривала (ліжника) і більшість мешканців займаються ліжникарством. Лише в Яворові можна побачити повний цикл народження ліжника від овечої вовни і до готового продукту, та купити його собі додому за цінами виробників.

Музей гуцульської магії. Один із найоригінальніших музеїв країни розповідає про вірування гуцулів, про способи та засоби їхнього співіснування із нематеріальним світом, про магічні обереги та примовки. Під час екскурсії можна дізнатися про видатних мольфарів та чародіїв, зрозуміти, чим відрізнялися віщуни, примівники, гадєрі, хмарники та щезники. Як гуцули із надприродними властивостями розганяли хмари, зупиняли дощ, лікували онкологічні захворювання настоянкою гадюки та рятували людей від укусу змій.

У трембітаряМузей гуцульського побуту та мистецтва “У трембітаря”. Цей чудовий інтерактивний музей заснував відомий гуцульський музикант Микола Ілюк, саме він зустрічає туристів грою на трембіті і показує чудову панораму Карпат, яка відкривається від його садиби. Під час екскурсії господарі у веселій інтерактивній формі розповідають про побут, традиції таобряди гуцулів, а такожпроводять у майстер-клас гри на трембіті, скрипці, сопілці, козі, цимбалах та пропонують гостям одягнути на себе гуцульський одяг.

Поселення. Вечеря.

2 день.

Сніданок.

«Стежка Довбуша». Ступаючи на стежку, ви входите в живий музей природи, який є неповторним джерелом прекрасного.Буковель

Маршрут бере початок в одному із заповідних урочищ та  пролягає через неймовірно гарний хребет Горган Запрутський. У вас буде можливість прогулятися там, де в 18 столітті активно діяли опришки на чолі з самим Довбушем.

Jeep Tour. Ми пропонуємо Вам подорож -  Jeep Tour , яка точно запам’ятається назавжди. Потужні і комфортні позашляховики, яким не страшні ні круті схили, ні глибокі болота, готові відправити Вас назустріч пригодам – в  поїздку в гори на джипах! Вас чекають захоплюючі види від яких завмирає серце. Це унікальна можливість побачити справжні Карпати, а також відчути справжній драйв гірського бездоріжжя.

Вечеря.

3 день.  

Сніданок.Водоспад Гук

Буковель. Гірськолижний курорт № 1 в Україні, де можна здійснити підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель (1115 м.) з якої відкривається чудова панорама Ґорґан і Чорногірського хребта.

Водоспад Гук – один з найкрасивіших водоспадів в українських Карпатах. Споглядаючи на таку красу знизу, можна подумати ніби потужний потік води б’є із глибоких надр землі.  Висота водоспаду 18 метрів, тому шум від води чутно здаля. Від цього і назвали водоспад Гуком, бо сильно гучний. Женецький водоспад є дуже молодим географічним об’єктом, адже він утворився у післявоєнні роки в результаті повені.

Пивоварня «Микуличин» – візитівка сучасного Микуличина. Пиво – стародавній напій. В різні часи, різні народності варили пиво. Не виключенням є і гуцули. Сьогодні гуцули відомі етнічною та автентичною кухнею, котра передбачає використання натуральних продуктів в приготуванні страв. Тому варіння пива для гуцулів стало посильною працею, оскільки передбачає використання абсолютно натуральної сировини.

Повернення в Хмельницький.