На гостини до Святого Миколая

Програма туруРезиденція Святого Миколая

Виїзд з Хмельницького о 6.00 (від готелю «Жовтневий»).

Переїзд до резиденції Св. Миколая.

У мальовничому куточку Покутсько-буковинських гір, який є чи не найдивовижнішим регіоном України, на окраїні села Пістинь на території Національного природного парку «Гуцульщина» з 2004 року активно діє «Маєток Святого Миколая».

Зустріч зі Св. Миколаєм. Ви ознайомитесь з його власною домівкою,  в якій втілюються найзаповітніші бажання кожної дитини. Там вони мають змогу зустрітись із янголятками, різними тваринками та з самим Святим Миколаєм, який привітає Вас та Ваших діток в своїй резиденції та вручить подарунки кожній дитині!

В маєтку Святого МиколаяВи відвідаєте Вернісаж Різдвяної та Новорічної іграшки. Навколо маєтку розташовані розважальні дитячі майданчики: лабіринти, різні конкурси, катання на бричках тощо… А після дивовижної зустрічі зі Святим Миколаєм, на вас чекає справжній майстер-клас з народних промислів – а саме, з гончарства.

Майстер-класи дають унікальну можливість зазирнути в таємницю творчого процесу художника, а головне, розкрити свої  здібності, створивши власноруч витвір мистецтва. Вам відкриється весь світ та всі секрети древнього ремесла!

Переїзд до Чернівців.

Зустріч зі Святим МиколаємМайстер-клас з виготовлення карамелі. Подаруйте дитині казку, побувавши на майстер-класі з виготовлення чудових солодощів власними руками у «Майстерні карамелі»!

Вільний час у Чернівцях.

Повернення в Хмельницький.

 

Вартість туру – 470 грн.

Вартість туру включає:

• Автобусне обслуговування;
• Страховку;В маєтку Святого Миколая
• Супровід гіда по всьому маршруту.

Вартість не включає:

• Особисті витрати;
• Харчування;
• Вхідні квитки та подарунок від Св. Миколая;
• Майстер-клас з виготовлення карамелі.