«9 відтінків Гуцульщини»

Програма туру

1 день.Верховина. Музей Тіні забутих предків

Виїзд з Хмельницького о 5.00.

Верховина.

Музей ліжникарства. Яворів. Мальовниче карпатське село, де збереглися давні традиції виготовлення домотканого вовняного покривала (ліжника) і більшість мешканців займаються ліжникарством. Лише в Яворові можна побачити повний цикл народження ліжника від овечої вовни і до готового продукту, та купити його собі додому за цінами виробників.

Музей-галєрія гуцульських традицій та обрядів. Надзвичайно цікавий музей для релаксу душі, який зуміла створити файна господиня та місцева дослідниця Параска-Павла Рашковська. Вона познайомить із колекцією родинних вишивок, розповість про народні прикмети, проведе майстер-клас із гри на дримбах та намотуваннях переміток і хусток.Музей гуцульської магії

Музей гуцульської магії. Один із найоригінальніших музеїв країни розповідає про вірування гуцулів, про магічні обереги та примовки. Під час екскурсії можна дізнатися про видатних мольфарів та чародіїв, зрозуміти чим відрізнялися віщуни, примівники, гадєрі, хмарники та щезники. Як гуцули із надприродними властивостями розганяли хмари, зупиняли дощ, лікували рак настоянкою гадюки та рятували людей від укусу змій.

Споживання живого пива.

Поселення . Вечеря з першим.

2 день.

Сніданок.

Сходження на Говерлу. Піше сходження на найвищу гору Карпат дозволить Вам побачити дивовижні пейзажі, якими так багаті українські Карпати, і подарує незабутні враження на вражаючій висоті. Завдяки походу на Говерлу Ви маєте можливість насолодитися масштабними красивими пейзажами з висоти двох тисяч метрів. Саме на такій висоті парять великі і хижі птахи, ранковий туман покриває білим килимом полонини і хребти, створюються невагомі хмари.Водоспад Гук

Замість сходження на Говерлу можливе сходження на г. Хом’як (Горгани). Назва «Хом’як» походить від того, що його вершина схожа на спинку дикого звірка “Хом’ячка”. А взагалі це перша вершина масиву “Горгани”. Ландшафт гір та природа невимовна. Водоспади, зелені ліси, рослини надзвичайної краси ну і звичайно багато кам’яних брил (від чого назва “Горгани” – вершини гір, вкриті камінням).

Пивоварня «Микуличин» – візитівка сучасного Микуличина. Пиво – стародавній напій. В різні часи, різні народності варили пиво. Не виключенням є і гуцули. Сьогодні гуцули відомі етнічною та автентичною кухнею, котра передбачає використання натуральних продуктів в приготуванні страв. Тому варіння пива для гуцулів стало посильною працею, оскільки передбачає використання абсолютно натуральної сировини.

Повернення на базу. Вечеря з першим.

3 день.

Сніданок.Яремче. Ресторан Гуцульщина

Jeep Tour. Ми пропонуємо Вам подорож – Jeep Tour , яка точно запам’ятається назавжди. Потужні і комфортні позашляховики, яким не страшні ні круті схили, ні глибокі болота, готові відправити Вас назустріч пригодам – в поїздку в гори на джипах! Вас чекають захоплюючі види від яких завмирає серце. Це унікальна можливість побачити справжні Карпати, а також відчути справжній драйв гірського бездоріжжя.

Водоспад Гук Женецький. Женецький Гук – це неймовірної краси водоспад, утворений первозданною карпатською природою. Він розташований в гірському масиві Горгани, на потоці Женця – лівої приторки Пруту. Цікавим є факт появи цього водоспаду, що має один каскад. Він утворився після Другої Світової війни, в результаті повені. Із тих пір вода цього природного дива падає аж з висоти 15 м. Через великий шум місцеві назвали водоспад «Женецьким Гуком».

Прогулянка по Яремче. Відомий кліматичний курорт, що розташований між живописними горами в мальовничій долині річки Прут. Тисячі людей милуються щороку каскадним водоспадом “Пробій” та дерев’яним рестораном “Гуцульщина”.

Ринок сувенірів.

  • Повернення в Хмельницький.
  • Вартість вхідних квитків (ціни вказані на 15.06.2020):
  • музей ліжникарства. Яворів: загальний – 30 грн.
  • музей Галєрія гуцульських традицій та обрядів: загальний – 25 грн.
  • музей гуцульської магії: загальний – 25 грн.
  • сходження на Говерлу (Хом’як): вхід на територію заповідника – 30 грн., послуги провідника – 80 грн.
  • Jeep Tour: загальний – 250 грн.
  • водоспад Гук Женецький: 30 грн. – дорослий , 15 грн – діти