«Травневий мікс»

Маршрут

Гошівський монастир – подорож Карпатським трамваєм – Мізунські водоспади – дегустація мінеральної води Келичин – санаторій «Квітка полонини» – Ракошино (унікальний Покровський чоловічий монастир) – Ужгород (місто сакур та магнолій, замок, музей під відкритим небом) – Косино (термальні води) – озеро Синевир – фортеця Тустань.

Програма туру

1 день.Гошів

Гошів. Відоме по всій Україні відпустове місце завдяки чудотворній іконі Божої Матері (1737 р.), яка знаходиться в церкві Преображення (1842 р.). Василіянського монастиря, заснованого в 1570 р. на Ясній Горі в Карпатах.

Вигода – Карпатський трамвай. Всіх романтиків і шанувальників гір гостинно кличе до себе вузькоколійна залізниця, яка почала будуватися для транспортування лісу бароном Леопольдом Поппером в кінці ХІХ ст. Ширина колії становить 770 мм, що в два рази менше за звичайну залізничну колію.

Чотирьохгодинна подорож на т.з. “карпатському трамваї” проходить надзвичайно мальовничим маршрутом по найгарніших та найекологічниших місцях Карпат. Ви зможете милуватися чарівною природою: горами, річками Мізунькою та Свічею, Мізуньськими Капратський трамвайводоспадами, вгамувати спрагу водою з гірських джерел, скуштувати чай з карпатських трав. Повернувшись додому, Вам ще довго ввижатимуться карпатські краєвиди та долинатиме пісня стрімких потоків із кришталевою водою.

Мінеральні води «Келичин». Келечинська вода не тільки насичує організм цінними елементами – залізом, кальцієм, магнієм, марганцем, але й допомагає звільненню його від шлаків, токсинів та сечового піску.

Поселення. Вечеря.

2 день.

Сніданок.

Санаторій «Квітка полонини»Санаторій «Квітка полонини» розташований в тихій сільській місцевості, в долині річки Піня, в оточенні гір з альпійськими лугами, хвойним і листяним лісом. Тут для лікування використовують безпосередньо з джерел три види мінеральної води: «Лужанськая-4», «Лужанськая-7» і «Поляна Квасова». Дегустація мінеральних вод.

Ужгород. Закарпатський музей народної архітектури та побуту, складається з архітектурних пам’яток старовинного закарпатського села і зразків найдавніших і найбільш поширених видів народного прикладного мистецтва. Це один з перших на Україні музеїв під відкритим небом, що був створений в 1965 р., розташований на південному схилі Замкової гори, поряд з Ужгородським замком, в місцевості, яка носить назву Ведьмина Яма. Загалом тут зберігається понад 14 тис. експонатів.

Прогулянка містом. Вільний час.

Ужгородс. Ракошино. Унікальний Православний Покровський чоловічий монавстир, який з давніх-давен відомий своїми святинями: Іверська ікона Божої Матері (ікона для жінок які шукає родинного щастя та бажають відчути «щастя материнства»), ікона Божої Матері «Знамення»( дар Єрусалимського Патріарха), ікона Ісуса Христа «Сонце правди», ікона св. вмч. Пантелеймона із часткою мощей (привезена із гори Афон).

Косино. На території комплексу «Термальні води «Косино» розміщено 7 басейнів, 4 з них – термальні.

Перші два – «Басейни-близнюки», саме з них почалася історія «Косино», коли в далекому 1988 році, при пошуках нафти в цьому регіоні, радянські геологи знайшли унікальну за своїм складом термальну воду.

Красень «Смарагдовий басейн» частково заходить в «Королівську залу», де можна відпочити й перейти в сауни, душову, роздягальню, масажний кабінет чи магазин комплексу. Великий басейн «Золотий Кран Здоров’я Косино» – найвищий фонтан-ілюзія з термальною водою у світі! В ньому розмістилися чотири фонтана-джакузі з кавою, вином, пивом та палінкою (фруктовою горілкою).Косино – термальний басейн

Прісний басейн “H2O” з аква-баром та фонтаном «Великий гриб» за формою схожий на молекулу води. Його обирають всі, хто полюбляє веселий та запальний відпочинок, адже тут завжди можна вибрати коклейль за своїм смаком прямо не виходячі з басейну, зі стійки аква-бару.

Плавальний басейн на п’ять доріжок – великий прісний басейн для тих, хто любить багато плавати. На території комплексу Ви можете спробувати «Ванни Кнайпа» – «17 кроків Здоров’я» та бассейн «Інь-Ян». Ванни Кнайпа для ніг відносяться до процедур, що активізують кровообіг. Чергування гарячої та холодної термальної води призводить до розширення судин і поліпшення кровопостачання, благотворно впливає на імунну систему і вегетативну нервову систему, зменшує наслідки стресу і біль у стопах.

Озеро СиневірПодарунок від фірми – дегустація закарпатського вина. Околиці Берегова здавна на весь світ славляться своїми винами, які мають чудовий аромат і велике багатство смакових властивостей. Це завдяки вулканічним породам, на яких росте виноград та енергії сонця, адже саме тут найбільше сонячних днів у Закарпатті.

Повернення на базу. Вечеря.

3 день.

Сніданок.

Озеро Синевір. Візитною карткою Українських Карпат є незрівнянної краси озеро Синевир, знане ще в народі як “Морське око”. Воно вабить до себе мальовничими гірськими пейзажами та чистою кришталевою водою, в якій здавна водиться благородна форель. Озеро утворилося приблизно 10 000 років назад на висоті 989 метрів і має максимальну глибину 22 метри.Тустань

Ребілітаційний центр бурих ведмедів. Єдиний в Україні і Європі реабілітаційний центр для ведмедів у кінці 2011 року відкрили на території Національного природного парку Синевир. Подивитися на диких звірів, які потерпали від людського панування, можуть усі бажаючі. Спостерігаючи за купанням звірів у водоймі чи їх захоплюючими іграми тішаться і дорослі, і діти.

Тустань — ранньосередньовічна наскельна фортеця-град і митниця ІХ—ХІІІ сторіччя, давньоруський наскельний оборонний комплекс, залишки якого розташовані поблизу с. Урич. Тустань була волосним центром та митним пунктом на важливому соляному шляху, що вів з Дрогобича до Закарпаття та Західної Європи. Фортеця жодного разу (ні в 1240-1242, ні в 50-х роках XIII ст.) не була взята монголо-татарськими ордами та проіснувала в дереві з ІХ до XIII ст., а в другій половині XIII ст. вона була побудована в камені.