«Яскраві барви Прикарпаття»

Маршрут

Коломия (музей Писанки та музей Гуцульщини і Покуття) – Яремче (водоспад Пробій, заповідник, річка Жонка, мінеральне джерело) – сходження на гору Хомяк – Буковель (канатно-крісельтний витяг) – Рукомиш (скельно-печерний комплекс )

Програма туру

1 день.Коломия. Музей писанки

Виїзд о 5.00

Коломия. Музей Гуцульщини і Покуття. Перший український громадський музей в Західній Україні коломийський музей «Гуцульщина» було відкрито 31 грудня 1934 року. Нині це вже Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й. Кобринського, який запрошує Вас заглянути у дзеркало віків, щоб побачити там обличчя століть наших предків, аби набратися у них мудрості на прийдешні віки.

Музей “Писанка” — єдиний у світі музей писанок — великодніх яєць. Унікальна споруда, збудована в 2000 р. Архітектурна пам’ятка України.

Розміщення в Яремче. Обід.Ресторан «Гуцульщина»

Оглядова екскурсія по Яремчі, ресторан «Гуцульщина» (шедевр гуцульської архітектури з дерева), водоспад «Пробій», відвідування сувенірного ринку, де продаються вироби народних гуцульських майстрів.

Вольєрне господарство. Маршрут починається з живописної долини, де з’єднуються дві річечки – Жонка і Багрівець та б’є з-під землі цілюще мінералізоване джерело. Звідси підіймається крута стежина, яка веде до вольєрного господарства, створеного з метою збереження і розмноження диких тварин на території Карпатського національного природного парку в 1992 році. Повноправними господарями цього володіння площею в 5,3 г. є сімейство оленя благородного. Це стрункі, граціозні, горді і красиві представники карпатської фауни. Не менш цікаві дикі кабани, які миролюбно виглядають з гущавини.

2 день.

Сніданок.Водоспад Пробій

Буковель. Курорт «Буковель» є перлиною карпатського зимового відпочинку. Він відомий далеко за межами України. Сучасна інфраструктура для комфортного відпочинку працює на протязі всього року. Ви зможете покататись на канатно-крісельному витязі, милуючись краєвидами гори Хом’як та Синяк, а на оглядовому майданчику Вас зустрінуть чудові краєвиди Чорногірського хребта – гори Говерла, Петрос, Близниці.

Сходження на гору Хом’як — вершину у південно-східній частині Ґорґан (Українські Карпати), на території Надвірнянського району Івано-Франківської області. Висота — 1542 м, перепад висоти у порівнянні з долиною Пруту — 700—800 м. Форма дахоподібна. Складається з пісковиків. Схили розчленовані притоками річок басейну Пруту (північний схил — притоками Женця, південний — Прутця Яблуницького). У привершинній частині — кам’яні розсипища та осипища, далі — полонини і криволісся. Середня та нижня частина схилів вкрита мішаним і хвойним лісом. (Сходження на г. Хомяк може бути замінене на сходження на г. Маковиця в з`вязку з погодними умовами та порою року).Рукомиш

Вечеря.

3 день.

Сніданок.

Рукомиш – ще одне цікаве місце в околицях Бучача. Це маленьке село з населенням всього 400 мешканців, відомо завдяки давньому скельному монастирю на березі річки Стрипа. Перша письмова згадка про Рукомиш відноситься до 1453 року. Але вважається, що перші монахи з’явилися тут наприкінці ХІІІ століття, рятуючись від татаро-монгольської навали, що охопила Київську Русь. Начебто тоді на вершині гори ченці збудували капличку Св. Бориса і Гліба і видовбали дві печери: одну – для богослужінь, іншу – для помешкання.