«Веселка Карпат»

Програма туру

Скелі Довбуша1 день.

Виїзд з Хмельницького о 4.00.

Скелі Довбуша – Бубнище. “Скелі Довбуша” – пам’ятка природи державного значення, є групою високих скель площею100 га, які на фоні лісу й гір створюють невимовної краси гірські пейзажі. Вважається, що скелі використовувалися з давньоруських часів (ІХ-ХІІІ ст.) як наскельні фортеці та сторожові укріплення.

Гошів. Відоме по всій Україні відпустове місце завдяки чудотворній іконі Божої Матері (1737 р.), яка знаходиться в церкві Преображення (1842 р.) Василіянського монастиря заснованого в 1570 р. на Ясній Горі в Карпатах. Всі бажаючі можуть піднятися на гору по Хресній дорозі.

Поселення. Вечеря з першим.

2 день.

КосиноСніданок.

Чинадієво. Замок «Сент-Міклош». Де гори усе ближче підходять до річки Латориця, розташоване селище Чинадійово. Замок Сент-Міклош – забута сучасниками фортеця кохання, що ховається під виглядом зношеного стража «Руських воріт». Він повний таємниць і є свідком багатьох історичних подій. Збудований ще в XIV ст. бароном Перені, замок часто слугував базою для військових походів та численних повстань. Тут вирувала одна з найдраматичніших історій кохання Європи того часу.

Замок «Паланок». На вершині згаслого вулкана, заввишки 68 м., гордовито височить оспівана легендами і бойовою славою середньовічна фортеця – замок «Паланок». Мукачівський замок є однією з найцінніших історичних і військово-архітектурних пам’яток Закарпаття ХІV–ХVІІ ст. Власне, сама природа створила цей замок непереможним. За всю історію існування він жодного разу не був підкорений у чесній боротьбі.

Берегове. Термальний басейн «Жайворонок». Термальні басейни оздоровчого комплексу «Жайворонок» відомі в усій Україні своїми лікувальними властивостями. Весь секрет у тому, що вода, якою вони наповнюються, йде прямо зі свердловини глибиною 1150 м.Замок Паланок Тобто вона не піддається технічній або хімічній обробці. Тому гості комплексу мають можливість відчути на собі цілющу силу, якою володіє вода з джерела.

Винні підвали сім’ї Урста, дегустація. Винороб Іван Урста представить вина, які виготовлені з власного, спеціально підібраного і дбайливо вирощеного, винограду. А дегустуватимуть їх гості в висічених кийками підвалах біля підніжжя гори Кертейс. Вік підвалів – понад 400 років, а глибина – від 5 до 25 метрів.

Повернення на базу. Вечеря з першим.

3 день.

Сніданок.

Термальний комплекс «Косино» – це сучасний оздоровчо-рекреаційний комплекс для всієї родини. Берегове. Винний підвалВідчуйте ефект цілющих властивостей підземних вод у 7 різних басейнах з термальними та прісними водами, а ще для вашого релаксу – унікальні Королівські сауни, ванни Кнайпа та багато цікавого. Адже відпочинок в «Косино» – найкращий варіант поєднання приємного з корисним!

Дегустація закарпатського вина. Околиці Берегова здавна на весь світ славляться своїми винами, які мають чудовий аромат і велике багатство смакових властивостей. Це завдяки вулканічним породам, на яких росте виноград, та енергії сонця, адже саме тут найбільше сонячних днів у Закарпатті.

Повернення в Хмельницький.

Вартість вхідних квитків (ціни вказані на 15.06.2020):

  • скелі Довбуша: загальний – 50 грн., діти до 6 р. – безкоштовно;
  • замок «Сент-Міклош» – 25 грн.
  • замок «Паланок»: дорослі – 50 грн., студенти, пенсіонери – 40 грн., діти до 14 років – 30 грн.;
  • термальний басейн “Жайворонок”: загальний – 200 грн., пенсіонери за віком – 150 грн., діти від 120 до 150 см. – 100 грн., діти до 120 см. – безкоштовно, оренда шафки – 20 грн.
  • дегустація вин: 90 грн.;
  • термальний басейн “Косино”: загальний – 450 грн., учасники АТО та інваліди 1 групи – 300 грн., діти зростом до 150 см. – безкоштовно, оренда шафки – 50 грн.;