«Вечорниці на Андрія»

Одноденний тур 12.12.2016.

Вечорниці на Андрія

Якщо Ви думаєте, що зима це той час який треба проводити дома, а погода не сприяє подорожам та новим враженням, то Ви сильно помиляєтесь! Наші пращури знали толк в розвагах і вважали, що зима – це якраз найкращий для цього час. Свято Андрія відзначається українцями 13 грудня. Цей день вважався молодіжним святом і він був особливим для українських незаміжніх дівчат. Існувало чимало способів передбачити свою долю, для чого дівчата вдавалися до особливих ворожінь. Тож варто додати лише трохи зусиль – і стане відомо: чи чекати в Новому році судженого, хто буде твоїм чоловіком, куди саме підеш у чужу хату, і чи буде майбутній шлюб щасливим… Отже, щоб доля посміхнулася дівчині в наступаючому році робили такі спеціальні дії…

Це реально крутий тур! Поїхали смакувати, танцювати, співати та веселитись! Набиратись неймвірної енергетики під час ВАРІННЯ в ЧАНАХ та ВОРОЖИТИ!

На Вас чекає незабутня прогулянка та ворожіння на Андрія за всіма традиціями, смачне частування, чан з ароматними травами та можливість релаксу у бані.

Виїзд 12.12.2016 р. о 18.00 до місця проведення вечорниць – с. Кринсилів.

Разом з Вами ми будемо згадувати старі українські традиції, грати у різні цікаві ігри, співати та танцювати, а ще й ВОРОЖИТИ та смакувати вареники і КАЛИТУ. І все це буде відбуватись в тісному колі за смачним шашликом на березі р. Смотрич.

Вартість туру: 400 грн. (проїзд, святкова забава, шашлик та Калита, варіння в чані та релакс у бані).