«Намисто Закарпаття»

Програма туру

1 день.

Водоспад ШипітВиїзд з Хмельницького о 3.00.

Поселення та обід.

Пилипець. Водоспад Шипіт. Тут з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між скелями скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України – водоспад Шипіт.

Підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Гимба. Пропонуємо Вам піднятись канатною дорогою на гору Гимба та помилуватись краєвидами однієї з найкрасивіших та найбільших полонин Українських Карпат — полониною Боржавою.

Синевирський перевал. Один із наймальовничіших перевалів українських Карпат, має висоту 793 метрів і з нього відриваються чудові панорами довколишніх гірських хребтів.

Озеро СиневірОзеро Синевир. Візитною карткою Українських Карпат є незрівнянної краси озеро Синевир, знане ще в народі як “Морське око”. Воно вабить до себе мальовничими гірськими пейзажами та чистою кришталевою водою, в якій здавна водиться благородна форель. Озеро утворилося приблизно 10 000 років назад на висоті 989 метрів і має максимальну глибину 22 метри.

Можливість відвідати колибу та скоштувати національні страви.

2 день.

Сніданок.

Курорт “Воєводино”. Один із найгарніших парків Закарпаття чудово поєднав у собі дивовижну красу Карпат та витончене паркове мистецтво. Гостей парку заворожують гладь озера на фоні гір, міст чотирьох євангелістів та кельтський сад із календарем друїдів. Парк надзвичайно гарний в усі пори року.

ПеречинПеречин. У цьому карпатському містечку діє сироварня “Перечинська мануфактура”, яка виготовляє якісний натуральний сир із коров’ячого молока. Місцеві сировари багато експериментують, тому мають надзвичайно великий вибір сирів, які можуть задовольнити смаки найвибагливіших гурманів.

Лумшори. У підніжжя Полонинського хребта знаходиться бальнеологічний курорт Лумшори, який відомий ще з 17 ст. У ньому тісно переплелися райської краси природа і елементи пекла – величезні металеві чани, в яких Вас варитимуть на повільному вогні в мінеральній сірководневій воді. Для більшої насолоди можна чергувати “варіння” в чані і купання в холодній воді. Такий відпочинок, окрім незабутніх вражень, приводить до оздоровлення опорно-рухового апарату і омолоджує організм на десять років.

Повернення на базу. Вечеря з першим.

3 день.

Сніданок.Пікуй

Гора Пікуй. Найвища вершина Львівщини з висотою 1408 м. Її підніжжя вкривають чудові смереково-букові ліси, а верхню частину альпійські луки та скелі. З гори відкриваються надзвичайно мальовничі пейзажі на навколишні гори та хребти. Особливо захоплює вигляд панорама полонини Руни, Боржавського хребта та Бескиди (виїзд на гору – ГАЗ-66 та піший вихід на вершину).

Повернення в Хмельницький.

Вартість вхідних квитків (ціни вказані на 15.06.2020):

  • озеро Синевир: дорослий – 30 грн. школярі – 20 грн.
  • водоспад Шипіт: дорослий – 20 грн., школярі – 10 грн.;
  • підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Гимба: 140 грн. – дорослий.
  • курорт “Воєводино” (парк Шенборна): загальний квиток – 30 грн.
  • сироварня “Перечинська мануфактура”: загальний – 80 грн. (включає екскурсію та дегустацію).
  • Лумшори (купання в чанах): 150 грн. загальний.
  • г. Пікуй (частковий виїзд на позашляховиках) – 200 грн.