«Гуцулія»

Маршрут

Верховина: «Дідова аптека», дегустація наливок, музей магії, у гості до трембітаря – сходження на г. Говерлу (г. Хомяк) – Буковель: оглядовий канатно-крісельний витяг – джип-тур у гори – водоспад Гук.

Програма туру

1 день.

Верховина. Музей Тіні забутих предківВиїзд з Хмельницького о 4.00.

«Дідова аптека». Запрошуємо відвідати інтерактивний музей народної медицини “Дідова аптека”, де можна попробувати все на дотик, запах і смак. Музейний аптекар розповість про цілющі властивості карпатських трав, ягід та зілля, та як дивні настоянки із зміями, мухоморами та бджолами рятують життя людей. А в чайній кімнаті можна буде продегустувати карпатський чай і посмакувати унікальними настоянками та сиропами на плодах, цілющих травах та високогірних коріннях. Ну і звичайно придбати додому чай, настоянки та сиропи, щоб мати добре здоров’я та хороший настрій.

Музей гуцульської магії. У селі Верховина знаходиться один з найцікавіших об’єктів для любителів містики і чаклунства – Музей гуцульської магії. У ньому представлені експонати, що розповідають про карпатських чаклунів і знахарів – мольфарів. Згідно з переказами, вони є носіями давніх магічних знань, мають чаклунські (екстрасенсорні) здібності. Про звичаї і таємниці карпатських чаклунів можна дізнатися у стінах цього незвичайного музею.Верховина. Хата-стая

Музей гуцульського побуту та мистецтва “У трембітаря». На висоті 700 метрів над рівнем моря біля ошатної дерев’яної хати екскурсантів зустрічає в гуцульській одежі грою на трембіті — заслужений працівник культури Микола Ілюк. Звук трембіти, який ввібрав в себе і чари гір і карпатську незвідану силу громовиці, заворожує всіх.  Господар гостинно запрошує  до хати-музею, де відтворено старовинний побут гуцулів. Музей, багатий на гуцульську одежу та гуцульські музичні інструменти, знаходиться на схилі гори Швейкова. З подвір’я музею відкривається чудовий краєвид на Верховину та гори, що її оточують.

Поселення. Вечеря.

2 день.

Сніданок.Говерла

Сходження на Говерлу. Піше сходження на найвищу гору Карпат дозволить Вам побачити дивовижні пейзажі, якими так багаті українські Карпати, і подарує незабутні враження на вражаючій висоті. Завдяки походу на Говерлу Ви маєте можливість насолодитися масштабними красивими пейзажами з висоти двох тисяч метрів. Саме на такій висоті парять великі і хижі птахи, ранковий туман покриває білим килимом полонини і хребти, створюються невагомі хмари.

Замість сходження на Говерлу можливе сходження на г. Хом’як (Горгани) . Назва «Хом’як» походить від того, що його вершина схожа на спинку дикого звірка “​​Хом’ячка”. А взагалі це перша Буковельвершина масиву “Горгани”. Ландшафт гір та природа невимовна. Водоспади, зелені ліси, рослини надзвичайної краси ну і звичайно багато кам’яних брил (від чого назва “Горгани” – вершини гір, вкриті камінням).

Повернення на базу. Вечеря.

3 день.

Сніданок.

Буковель. Гірськолижний курорт № 1 в Україні, де можна здійснити підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель (1115 м.), з якої відкривається чудова панорама Ґорґан і Чорногірського хребта.

Jeep Tour. Ми пропонуємо Вам подорож -  Jeep Tour , яка точно запам’ятається назавжди. Потужні і комфортні позашляховики, яким не страшні ні круті схили, ні глибокі болота, готові відправити Вас назустріч пригодам – в  поїздку в гори на джипах! Вас чекають захоплюючі види від яких завмирає серце. Це унікальна можливість побачити справжні Карпати, а також відчути справжній драйв гірського бездоріжжя.Водоспад Гул

Водоспад Гук Женецький. Женецький Гук – це неймовірної краси водоспад, утворений первозданною карпатською природою. Він розташований в гірському масиві Горгани, на потоці Женця – лівої приторки Пруту. Цікавим є факт появи цього водоспаду, що має один каскад. Він утворився після Другої Світової війни, в результаті повені. Із тих пір вода цього природного дива падає аж з висоти 15 м. Через великий шум місцеві назвали водоспад «Женецьким Гуком».

Повернення в Хмельницький.