Відгуки туристів

Дорогі друзі! Ми будемо вам вдячні, якщо ви залишите свої відгуки про нашу роботу,
а також про ваші подорожі і місця, в яких ви побували разом з нами.

Додайте запис у книгу відгуків

 
 
 
 
 
 
Поля, які помічені зірочкою (*), є обов'язковими.
Олена Олена from Хмельницький wrote on 18.06.2019 at 10:09:
Колектив Стуфчинецької ЗОШ І -ІІІ ступенів щиро дякує Туроператору «Перлини Світу»! За чудові спогади, які будуть нас надихати у нашій творчій роботі...)))) з 2014 року ми з Вами.... і надалі будемо лише з Вами)))
Олеся Демчишина Олеся Демчишина from Хмельницький wrote on 13.05.2019 at 18:43:
Сьогодні учні 2-Б класу побували у селі Гайове на екскурсії в Подільська родина! !! Отримали безліч позитивних емоцій, відвідали пізнавальні майстер-класи, долучились до історико-культурної спадщини Поділля!!! Дякуємо гостинним господарям за незабутній теплий прийом!!! Дякуємо Перлини Світу!! З Вами завжди комфортно і надійно!!!!
Фаіна Олексіївна Фаіна Олексіївна from Хмельницький wrote on 13.05.2019 at 11:34:
Лесечко,ми з дітками щиро дякуємо за екскурсію до с.Гайове! Приємно були вражені гостинністю господарів,майстер - класами,ландшафтом садиби. Щасливими,задоволеними,приємно стомленими повернулись додому мої школярики і дорослі.
Оксана Степанова Оксана Степанова from Хмельницький wrote on 09.05.2019 at 02:49:
Бувають моменти, коли ти стоїш перед складним вибором і перешкодами. Ти можеш відступити, а можеш собі сказати "Я хочу це зробити!" І навіть висока температура тебе не зупинить, бо за тим "Я хочу" стоять сподівання багатьох людей! Саме такі думки були в понеділок перед екскурсією в Чернівці з моїм улюбленим 10 Г класом. Чернівці, яке часто називають українським Віднем або малим Парижем, зустріло нас лондонською погодою. Та непогода не зупиняє допитливого туриста. Адже не даремно австрійський публіцист Георг Гайнцен колись писав про Чернівці, що це було місто, де "недільний день починався з Шуберта, а закінчувався дуеллю. Це місто – на півдорозі між Києвом і Бухарестом, між Краковом і Одесою – було негласною столицею Європи, де співали кращі сопрано, де тротуари підмітали букетами троянд, і де книгарень було більше, ніж кав'ярень. Чернівці – це був корабель задоволень з українською командою, німецькими офіцерами і єврейськими пасажирами на борту, який під австрійським прапором постійно тримав курс між Заходом і Сходом". А для мене Чернівці стали містом, де я ще раз переконалася якими дорослими, відповідальними, організованими, поміркованими та турботливими людьми стали мої вихованці - учні 10 Г класу гімназії №2. Хочу висловити щиру подяку за гарну організацію поїздки директору ТОВ" Перлини Світу" пані Лесі, досвідченому водієві пану Віктору та чарівному екскурсоводові Лівії. яка навіть в негоду вміє зацікавити туристів. Отож, негода не робить на душі погоди!
Олена Каштанова Олена Каштанова from Хмельницький wrote on 28.03.2019 at 17:09:
Ми сьогодні з колективом відвідали цікаве місто, яке надихнуло нас! Надало нам творчого сплеску! Та величезного ентузіазму)))) Коротко про відвідані місця))) Експозиція історії Острозької академії – знаходиться в головному корпусі університету та ілюструє історію Острозької академії 1576-1636 рр. та відродженої академії (1994) до сучасності. Кожен населений пункт – будь то мегаполіс, або маленьке село, має свої культурні цінності, пам'ятки. І серед них є одна, свого роду, візитна картка, якою він славиться. Приїжджаючи в місто Острог, в першу чергу увагу привертає величний і оповитий шаром історичних подій замок, який був резиденцією впливового роду Острозьких. Музей книги та друкарства м. Острога) Музей розташовано у пам’ятці оборонної архітектури. Башта впродовж багатьох років слугувала ключовою оборонною спорудою західної частини міських укріплень. Острог занурив нас у цікаву подорож по віхах історії, розповідаючи про величезну кількість цікавих легенд і переказів, і неймовірні пам'ятники архітектури, які є невід'ємною його частиною. Висловлюємо величезну вдячність нашому туроператору «Перлини світу», водію Віктору та гіду, якій нас супроводжував впродовж цілого дня, пані Ользі ! Ми відчули себе частинкою цієї величної Історії))))
Вікторія Фримерштейн Вікторія Фримерштейн from Хмельницький wrote on 03.01.2019 at 14:06:
Щира подяка за неймовірний калейдоскоп новорічних вражень туроператору " Перлини Світу"!!! Чудовий настрій, різноманітна програма, щедрий новорічний стіл та направду по- материнськи дбайливий супровід - те, що повертає клієнтів знову і знову! Дякуємо за свято!!!!
Орел Оля Орел Оля from Хмельницький wrote on 28.11.2018 at 12:22:
Подорож була неймовірна!!! Все дуже сподобалось!!! Дякую Вам!!!
Микола Хоружий Микола Хоружий from Хмельницький wrote on 31.08.2018 at 14:45:
СКАДОВСЬК. Прибіг козак І, вкопаний мов, став- Назустріч хвильт котились сині. Райцентр в степу, як раю філіал, Це сів Скадовськ на теплий берег моря. Козак навчився майструвать човни Й почав вправлятись на хвилястім полі, В степу насіяв жита й кавунів, Став Припонтиду обживать поволі. Прибивсь до нього з часом кум, сват, брат І так Скадовськ - містечко народилось, Й тому його так стали називать, Що наш козак мав прізвище Скадзило.
Ірина Хоружа Ірина Хоружа from Київ wrote on 31.08.2018 at 14:28:
Туроператора" Перлини Світу" порекомендовали друзья. Ездили с ними в Скадовск 31.07.18. Транспорт комфортабельный, новый с высокопрофессиональными водителями. В Скадовске жили в гостинице " Амалия плюс". Номер "стандарт" 1 взрослый и двое детей. По номеру претензий нет: кондиционер, телевизор ( более 60-ти каналов), холодильник. Правда полотенец нет.Нужно брать с собой. Гостиница расположена на 1-вой линии, до песчаного пляжа 3 минуты. На пляже чисто, убирают. Развита инфраструктура. Широкий выбор заведений общепита на любой вкус и кошелек. море чистое и теплое. Курорт детский на все 100%. Если хотите отдохнуть у моря с маленкими детьми и привезти из путешествия не только загар, но и прекрасное настроение, хорошие воспоминания - настоятельно рекомендую сделать это с туроператором " Перлини Світу"
Світлана Біленька Світлана Біленька from Хмельницький wrote on 23.07.2018 at 13:12:
Леся, щиро дякую за чудову мандрівку. Маршрут цікавий і меганасичений. Екскурсовод – енциклопедія з відповідями на всі запитання доставучих туристів))) Водій – професіонал, за відчуття безпеки під час руху – окрема подяка. Ну і як не сказати про Хом’як. Ніколи не забути тих краєвидів, які відкрились з його вершини і того драйву, який відчули під час сходження.
Крістіна Сидоренко Крістіна Сидоренко from Хмельницький wrote on 10.01.2018 at 14:16:
Коли ми збиралися їхати думали, як самі без компанії будемо святкувати Новий рік. Та тільки як приїхали зрозуміли, що ми не самі, в нас дуже крута команда. А святкування взагалі було відмінним, таке враження, що усі близькі знайомі і дуже хороші та привітні люди. Це був самий незабутній Новий рік, а за наші емоції я не можу не подякувати Лесі, людині, що організувала дуже круту поїздку. Тому якщо ви будете їхати в Карпати, та не просто відпочити, а ще і активно та в кайф, тоді вам тільки до Лесі. В мене таке враження, що ми були всюди, а зараз думаю, як за чотири дні можна побачити так багато. В нас була насичена програма і я ніколи не думала, що в автобусі буває так зручно. До речі Леся дуже хороша людина, з якою можна знайти спільну мову вже з перших секунд. Робіть правильний вибір, обирайте найкращих - туристичного оператора "Перлини Світу"!
Андрій Андрій from Хмельницький wrote on 28.06.2017 at 15:08:
"Перлини Світу" - це дійсно найкраща туристична фірма нашого міста. Відпочинок з цією фірмою перетворюється на незабутні враження і море позитиву. Величезна подяка Лесі Анатоліївні за прекрасну організацію поїздок і нові цікаві маршрути!!!!
Оксана Теплих Оксана Теплих from Хмельницький wrote on 07.06.2017 at 21:28:
Дякую Леся,завдяки тобі ми побачили дивовижні місця ,від яких захоплює дух , красоти яких не описати словами .І це все наша УКРАЇНА -чарівне Закарпаття ....Подорожуйте з туроператором " ПЕРЛИНИ СВІТУ "в особі чарівної Лесі Побережної. ..
Оксана Грушкевич Прокопенко Оксана Грушкевич Прокопенко wrote on 30.11.2016 at 13:50:
Гарний відпочинок для дітей та дорослих в різних куточках світу. Після першої екскурсії в Закарпаття хочу відвідати ще багато перлинок світу тільки з Бородатою Л.А. Найкращий екскурсовод організує незабутній відпочинок в затишному маєтку із гостинними господарями та дуже смачною кухнею. Спробуйте хоч раз - і Ви назавжди залишитесь постійним клієнтом туристичного оператора. Найцікавішої програми відпочинку ще не бачила!
виктория виктория wrote on 11.11.2016 at 07:51:
Їхала вперше з туристичним оператором *перлини світу* Маса вражень)цікаві екскурсії) Окреме дякую водію Віктору дуже чемний та привітний чоловік)) ЗАЛИШИЛАСЬ ДУЖЕ ЗАДОВОЛЕННА !!!!! ОБОВ\'ЯЗКОВО ПОЇДУ ЩЕ)) В С І М Р Е К О М Е Н Д У Ю
ОЛЕГ ОЛЕГ wrote on 17.08.2016 at 08:17:
Очень понравился тур в Закарпатье 12-14/08. Хозяева гостеприимны и радушны. Кухня выше всех похвал!!! Экскурсоводам спасибо за интересные и познавательные истории своего края. Программа настолько насыщена, что не успеваешь перевести дух. Красоту этого края не передать словами. Особенно впечатлил отдых в Косино! ЩИРО ДЯКУЄМО!!! ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!!!
Валерія Валерія wrote on 25.07.2016 at 08:08:
Як ,я закохалась в ці чудові гори, родючі землі та широкі полонини і ніби ти потрапив в місто чуда. Вдихнувши повітря,ти відчуваєш себе ще щасливішою, бачивши барвисту природу подих завмирає , а сердце стає битися ще скоріше. Там всі такі привітні,щирі люди рідко де таких зустрінеш. Яка ж краса не можу налюбуватися,я закохуюсь, що хвилини, слухаючи звуки природи, як дзюрчить по горах струмок, співать птахи- це не можливо забути,це завжди буде жити в моєму сердці. Дякую Вам за це!!! Я буду сумувати !!! P. V.
Іванна Іванна wrote on 21.07.2016 at 07:14:
Велике дякую за чудову подорож та незабутні враження!!!Туристичний оператор Перлини Світу це перш за все правильно спланований,насичений відпочинок,цікава екскурсійна програма,зручний транспорт,кваліфікований водій,проживання европейського класу,та смачне харчування.Відпочиваємо з Перлини Світу вже не одноразово і радимо всім це дійсно гарний якісний відпочинок який дарує незабутні враження!!!
Наталия Денчик Наталия Денчик wrote on 17.11.2015 at 08:53:
Спасибо большое за экскурсию! Море впечатлений. Обязательно поедем ещё!:-D
Євген Вікторович Євген Вікторович wrote on 23.05.2015 at 18:05:
Доброго дня! Хотілось би висловити щиру подяку керівнику підприємства\"Перлини Світу\" Лесі Анатоліївні за організацію чудової поїздки за маршрутом Умань-Вінниця для учнів ТБЛ м.Хмельницького!Екскурсія була дуже насиченою,змістовною та цікавою-це й історя створення парку \"Софіївка\"в Умані та захоплююче дійство фантанів у Вінниці!Завжди приємно працювати з справжніми професіоналами туризму!8Б клас та я особисто висловлюєм вам щиру вдячність та сподіваємся на подальшу співпрацю!З повагою!!! Євген Вікторович.