Відгуки туристів

Дорогі друзі! Ми будемо вам вдячні, якщо ви залишите свої відгуки про нашу роботу,
а також про ваші подорожі і місця, в яких ви побували разом з нами.

Додайте запис у книгу відгуків

 
 
 
 
 
 
Поля, які помічені зірочкою (*), є обов'язковими.
Алла Алла wrote on 18.10.2023 at 18:27:
Щиро дякуємо за чудову екскурсію по Прикарпаттю! Учні 8 класу познайомилися з різноманітними тваринами нашої планети в зоопарку Лімпопо, поринули в таємничу та духовну атмосферу церкви св. Юра, відвідали солеварню з 1000-річною шахтою, скуштували свіжовипареної солі, дізналися про видобування нафти і її переробку, побували в аптеці-музеї. А на другий день екскурсії милувалися чудовими краєвидами на горі Захар Беркут. Море позитивних вражень та незабутніх емоцій! Дякуємо туроператору Лесі Анатоліївні за продуманий до дрібниць маршрут та вибір готелю для проживання! Щиро рекомендуємо!
Дарія Дарія from Хмельницький wrote on 25.09.2023 at 19:49:
Сьогодні учні 3-Д класу побували на захоплюючій, цікавій екскурсії у с. Гайове садиба Подільська родина. Дякуємо пані Лесі (тур-агенту) та панові Віктору (водію) за комфортну, цікаву подорож. Діти, батьки і вчителі отримали масу позитивних емоцій. Перлини Світу
Назар Назар from Хмельницький wrote on 23.09.2023 at 22:13:
ПРОСТО ЖАХ
Назар Назар from Хмельницький wrote on 23.09.2023 at 22:13:
Незважаючи на прекрасні спогади з поїздки, супроводжуючі, тобто водій і турагент, поводились жахливо. Неприємно згадувати таку жахливу частину, в такій крутій поїздці. Повна неповага до клієнтів, які є їхніми пасажирами та взагалі перевищення повноважень. Не потрібно працювати з людьми, якщо у вас неконтрольована агресія.
Василь Василь from Хмельницький wrote on 23.09.2023 at 18:14:
Водій і тур-агент (пані Леся) поводились дуже не компетентно, агресивно і хамувато
Галина Галина from Хмельницький wrote on 23.09.2023 at 18:11:
Водій та тур оператор повний капець! Відношеня до туристів жахливе, переходять на особистості та не мають меж в цьому.На моїх очах тур оператор критикувала пасажира та чіплялась до людини нізащо. Якщо ви нехочете зіпсувати собі відпочинок звертайтесь до інших тур операторів.
лєра лєра from Хмельницький wrote on 23.09.2023 at 18:03:
В автобусі приємна температура, проте не дуже приємні супроводжуюча(пані Леся) та водій.Незваючи на хороші умови в автобусі супроводжуюча могла образити за те, яка музика звучить в автобусі, або жалітись на те, що вони після нас прибирали автобус, хоча ми за це платили гроші і це є їхньою роботою.Також у нас утворилась перепалка через те, що водія не влаштовувала музика,яку ми слухаємо, хоча, знову ж таки, ми платили гроші за те щоб нас водили, а не давали поради, що слухати чи ні.Крім того супроводжуюча та водій дійшли до образ, переходів на особистості та навіть погроз, що є аж ніяк не професіональним.Також одну людину хотіли вигнати з автобусу.Їхня поведінка обурлива, тому краще зверніть на це увагу при виборі автобуса в тур.
Тіма Тіма from Хмельницький wrote on 23.09.2023 at 18:02:
Агент Леся зіпсувала усю поїздку, вела себе некомпетентно та заважала відпочивати. Почала конфлікт просто ні з чого, рекомендую не їздити з нею
Тарас Тарас from Житомир wrote on 23.09.2023 at 17:58:
Тур оператор погодився себе агресивно,некомпетентно,хамив і не дотримувались всіх норм
Ноунейм Ноунейм wrote on 23.09.2023 at 17:57:
Водій відстій, жахливе відношення до пасажирів, весь час хамить. Тур агент такий самий. Не раджу, якщо хочете зберегти свій настрій та нерви
Наташа Наташа wrote on 23.09.2023 at 17:56:
водій відстій, всю дорогу хамить, також тур агент поводить себе хамовито і агресивно до людей. ніколи в житті не користуйтесь цим туром, якщо не хочете зіпсувати собі настрій і відпочинок)
даша даша from Хмельницький wrote on 23.09.2023 at 17:55:
не рекомендую перевізника Лесю і водія. Хамили, переходили на особисті, ображали і грозили вигнати з автобуса. 0/10
Максим Максим from Хмельницький wrote on 23.09.2023 at 17:54:
Мені максимально не сподобалось, водій і його напарниця максимально не привітні, не вміють спілкуватись і спокійно розмовляти, тільки криками і наїздами, ображають дітей, хамлять, погрожують. Не рекомендував би їхати з ними в поїздку, ніякого комфорту і задоволення не приносить
Леся Леся from Хмельницький wrote on 23.09.2023 at 17:54:
Самий гірша поїзда у моєму житті з не компитентними перевізниками які не поважають особистий сростір і переходять на особистості нікому не рекомендую цього перевізника
Олена Олена from Хмельницький wrote on 18.06.2019 at 10:09:
Колектив Стуфчинецької ЗОШ І -ІІІ ступенів щиро дякує Туроператору «Перлини Світу»! За чудові спогади, які будуть нас надихати у нашій творчій роботі...)))) з 2014 року ми з Вами.... і надалі будемо лише з Вами)))
Олеся Демчишина Олеся Демчишина from Хмельницький wrote on 13.05.2019 at 18:43:
Сьогодні учні 2-Б класу побували у селі Гайове на екскурсії в Подільська родина! !! Отримали безліч позитивних емоцій, відвідали пізнавальні майстер-класи, долучились до історико-культурної спадщини Поділля!!! Дякуємо гостинним господарям за незабутній теплий прийом!!! Дякуємо Перлини Світу!! З Вами завжди комфортно і надійно!!!!
Фаіна Олексіївна Фаіна Олексіївна from Хмельницький wrote on 13.05.2019 at 11:34:
Лесечко,ми з дітками щиро дякуємо за екскурсію до с.Гайове! Приємно були вражені гостинністю господарів,майстер - класами,ландшафтом садиби. Щасливими,задоволеними,приємно стомленими повернулись додому мої школярики і дорослі.
Оксана Степанова Оксана Степанова from Хмельницький wrote on 09.05.2019 at 02:49:
Бувають моменти, коли ти стоїш перед складним вибором і перешкодами. Ти можеш відступити, а можеш собі сказати "Я хочу це зробити!" І навіть висока температура тебе не зупинить, бо за тим "Я хочу" стоять сподівання багатьох людей! Саме такі думки були в понеділок перед екскурсією в Чернівці з моїм улюбленим 10 Г класом. Чернівці, яке часто називають українським Віднем або малим Парижем, зустріло нас лондонською погодою. Та непогода не зупиняє допитливого туриста. Адже не даремно австрійський публіцист Георг Гайнцен колись писав про Чернівці, що це було місто, де "недільний день починався з Шуберта, а закінчувався дуеллю. Це місто – на півдорозі між Києвом і Бухарестом, між Краковом і Одесою – було негласною столицею Європи, де співали кращі сопрано, де тротуари підмітали букетами троянд, і де книгарень було більше, ніж кав'ярень. Чернівці – це був корабель задоволень з українською командою, німецькими офіцерами і єврейськими пасажирами на борту, який під австрійським прапором постійно тримав курс між Заходом і Сходом". А для мене Чернівці стали містом, де я ще раз переконалася якими дорослими, відповідальними, організованими, поміркованими та турботливими людьми стали мої вихованці - учні 10 Г класу гімназії №2. Хочу висловити щиру подяку за гарну організацію поїздки директору ТОВ" Перлини Світу" пані Лесі, досвідченому водієві пану Віктору та чарівному екскурсоводові Лівії. яка навіть в негоду вміє зацікавити туристів. Отож, негода не робить на душі погоди!
Олена Каштанова Олена Каштанова from Хмельницький wrote on 28.03.2019 at 17:09:
Ми сьогодні з колективом відвідали цікаве місто, яке надихнуло нас! Надало нам творчого сплеску! Та величезного ентузіазму)))) Коротко про відвідані місця))) Експозиція історії Острозької академії – знаходиться в головному корпусі університету та ілюструє історію Острозької академії 1576-1636 рр. та відродженої академії (1994) до сучасності. Кожен населений пункт – будь то мегаполіс, або маленьке село, має свої культурні цінності, пам'ятки. І серед них є одна, свого роду, візитна картка, якою він славиться. Приїжджаючи в місто Острог, в першу чергу увагу привертає величний і оповитий шаром історичних подій замок, який був резиденцією впливового роду Острозьких. Музей книги та друкарства м. Острога) Музей розташовано у пам’ятці оборонної архітектури. Башта впродовж багатьох років слугувала ключовою оборонною спорудою західної частини міських укріплень. Острог занурив нас у цікаву подорож по віхах історії, розповідаючи про величезну кількість цікавих легенд і переказів, і неймовірні пам'ятники архітектури, які є невід'ємною його частиною. Висловлюємо величезну вдячність нашому туроператору «Перлини світу», водію Віктору та гіду, якій нас супроводжував впродовж цілого дня, пані Ользі ! Ми відчули себе частинкою цієї величної Історії))))
Вікторія Фримерштейн Вікторія Фримерштейн from Хмельницький wrote on 03.01.2019 at 14:06:
Щира подяка за неймовірний калейдоскоп новорічних вражень туроператору " Перлини Світу"!!! Чудовий настрій, різноманітна програма, щедрий новорічний стіл та направду по- материнськи дбайливий супровід - те, що повертає клієнтів знову і знову! Дякуємо за свято!!!!