Одноденні тури

Вам подобається подорожувати? Пропонуємо Вашій увазі одноденні мандрівки до цікавих місць та куточків України. Луцьк

Луцьк.  Сучасна столиця Волині, яку іноді за велику кількість храмів називають “Волинським Римом”, є одним з найцікавіших міст України. Окрасою міста є Верхній замок (1340-1384 рр.) з трьома збереженими вежами В’їздною (Любарта), Стировою (Свидригайла) і Владичою, а також залишками фундаментів церкви Івана Богослова (ХІІІ ст.). В місті також можна оглянути церкву св. Покрови (XV ст.), кафедральний костел св. Петра і Павла (1610 р.). А на десерт Вас чекає “луцький будинок з химерами” художника Миколи Голованя, який прикрашений химерними скульптурами, візерунками і викликає щире захоплення в усіх гостей міста.

Уманський парк “Софіївка” – є шедевром і зразком світового садово-паркового мистецтва кінця XVIII – початку XIX сторіч. Парк розкинувся на площі 154,7 гектарів на узбіччі старовинного міста Умань. Умань. Парк СофіївкаЗаснований парк у 1796 році багатим польським магнатом Станіславом Потоцьким на честь своєї дружини красуні-гречанки Софії, і був подарований їй в день її янгола. Ідея створення парку в романтичному стилі з використанням римської і грецької міфології належала самій Софії. Тут росте понад 2000 видів дерев і кущів (місцевих і екзотичних), серед них: таксодіум (кипарис болотний), сосна Веймутова, тюльпанове дерево, платан, гінкго, смерека та багато інших.

Вінниця + Шоу фонтанів. Світло-музичний фонтан «Рошен», його можна порівняти з фонтаном міста Дубаї. Висота струменя сягає 60 метрів, а фронтальний розліт води становить 140 метрів. Вінниця - Шоу фонтанівЗапрошуємо Вас до Вінниці – Міста Фонтанів, щоб на власні очі побачити це дивовижне шоу і отримати масу задоволення від музично-світлового фонтану « Рошен». Феєричне шоу під дивовижну музику, додасть Вам відчуття свята і подарує приємні спогади від знайомства з Вінницьким Краєм!

Чернівці. По праву є одним із найкрасивіших міст України і Східної Європи, це так званий “український Париж”, в якому переплелося багато народів і культур. Перлиною світового рівня і гордістю міста є архітектурний ансамбль Чернівецького університету, колишній комплекс будівель резиденції православних митрополитів Буковини і Далмації (1864-1882 рр.), який занесений в світову спадщину Юнеско. Комплекс будівель є унікальним поєднанням мавританського, візантійського, романського, гуцульського стилів, які зумів гармонійно поєднати разом геніальний архітектор Й.Главка.Чернівці і тюльпанове поле

Викликають захоплення міська ратуша (1848 р.), театр (1905 р.), до якого веде “Алея зірок” – майстрів мистецтв Буковини. Перехоплює подих т.з. “п’яна” церква (1939 р.), яка не має аналогів на території України. Хто любить море, то його на мандри надихне будинок-корабель (ХІХ ст.). Але це далеко не все, бо Чернівці для кожного гостя мають своє неповторне обличчя!

Дубно. Найвизначнішою пам’яткою є нездоланий Дубненський замок (1492 р.), який складається з оборонних валів і бастіонів, палаців Острозьких (XVI ст.) та Любомирських (XVIІІ ст.).

Клевань. «Тонель кохання». Всесвітньовідомий ботанічний феномен, що утворений заростями дерев і кущів навколо вузькоколійної залізниці. Дубно - тоннель коханняЗавдяки своїй мальовничості він приваблює до себе туристів, особливо закоханих пар з цілого світу.

Тараканівський форт. У 1885-1890 рр. в Тараканові російською царською армією був збудований величезний оборонний форт, який пережив дві світові війни але і досі вражає своїми розмірами. Три поверхи споруди є над землею, а три під землею, збереглися залишки казарм, переходів, тунелів, які викликають захоплення в багатьох поколінь туристів.

Давній Львів – місто, яке дихає історією, поєднує різноманіття стилів та оберігає таємниці. Тут вузькими вуличками крокували галицькі князі, польські королі, австрійський цісар, а тепер – тисячі містян та туристів. ЛьвівТож запрошуємо і Вас! Впродовж автобусної екскурсії Ви не лише почуєте найцікавіші факти та легенди про це славне місто, а й ознайомитеся з архикатедральним собором Св. Юра, оглянете місто з висоти пташиного польоту, піднявшись на оглядовий майданчик гори Високий замок.

Пішохідна екскурсія охопить центральну історичну частину міста, що занесена до переліку світової спадщини ЮНЕСКО. Тут тісно переплетені історія та сучасність, факти та легенди, тут здійснюються мрії. Це місто надихає і закохує у себе кожного гостя. Перевіримо?

Почаїв. Відома в усьому православному світі Святоуспенська Почаївська Лавра підноситься над Кременецькими горами, та притягує до себе вже за десятки кілометрів. ПочаївВражають довершеністю форм бароковий Успенський собор (1771-1783 р.), Собор святої Трійці (1906-1912 р.) та 64-метрова дзвіниця (1861-1871 р.) та якій є дзвін вагою 11,5 тон.

З усього світу приїжджають паломники в Почаїв щоб побачити три визначні святині християнства: відбиток стопи Богородиці, ікону Пресвятої Богородиці та нетлінні мощі ігумена Іова. Велику кількість людей зцілила вода з чудотворного джерела. Цікавим для духовного збагачення є також Святодухівський скит.

«Живоносне джерело» у с. Завалійки. Подорож до жіночого монастиря на честь ікони Божої Матері. Перебування у цьому святому місці залишає у серці незабутні спогади: багато священиків одягнутих у червоне, незабутній церковний спів, окунання у святому джерелі, немовби нове народження.Завалійки Діяльність монастиря завжди супроводжується багатьма дивами. А джерельна вода зцілює від недуг.

Зарваниця. Це місце добре відоме своєю чудотворною іконою і цілющим джерелом, де за переказами з’явилася Матір Божа. Зараз тут споруджено комплекс церковних споруд, що належать Українській Греко-Католицькій Церкві. Це Храм Зарваницької Матері Божої, Надбрамна церква, Каплиця на цілющому джерелі, Дзвіниця, Меморіальний образ Зарваницької Матері Божої, Хресна Дорога, Монастир отців Студитів, Парафіяльна церква.

Зарваниця

  • Всі одноденні тури з виїздом з міста Хмельницького.
  • Вартість туру може бути змінена в залежності від зміни вартості пального.
  • Вхідні квитки до екскурсійних об’єктів оплачуються додатково.