«Карпатський мікс»

Маршрут

«Карпатський трамвай» – Бубнище, скельно–печерний комплекс «Скелі Довбуша» – Гошівський монастир – парк Шенборна – «Перечинська мануфактура» радо почастує нас справжнім крафтовим сиром – Берегове, термальний комплекс « Жайворонок» – Косино, термальний комплекс – фортеця Тустань.

Програма туру

Скелі Довбуша1 день.

Виїзд з Хмельницького о 3.00.

Скелі Довбуша – Бубнище. Ботаніко-геоморфологічний резерват “Скелі Довбуша” – пам’ятка природи державного значення, є групою високих скель площею100 га, які на фоні лісу й гір створюють невимовної краси гірські пейзажі. Вважається, що скелі використовувалися з давньоруських часів (ІХ-ХІІІ ст.) як наскельні фортеці та сторожові укріплення.

Вигода – «Карпатський трамвай». Всіх романтиків і шанувальників гір гостинно кличе до себе вузькоколійна залізниця, яка почала будуватися для транспортування лісу бароном Леопольдом Поппером в кінці ХІХ ст. Чотирьохгодинна подорож на т.з. “карпатському трамваї” проходить надзвичайно мальовничим маршрутом по найгарніших та найекологічниших місцях Карпат. Ви зможете милуватися чарівною природою: горами, річками Мізунькою та Свічею, Мізуньськими водоспадами, вгамувати спрагу водою з гірських джерел, скуштувати чай з карпатських трав.

Гошів.Капратський трамвай Відоме по всій Україні відпустове місце завдяки чудотворній іконі Божої Матері (1737р.), яка знаходиться в церкві Преображення (1842р.) Василіянського монастиря заснованого в 1570 р. на Ясній Горі в Карпатах. Всі бажаючі можуть піднятися на гору по Хресній дорозі.

Поселення. Вечеря.

2 день.

Сніданок.

Курорт “Воєводино”. Парк графа Шенборна. Один із найгарніших парків Закарпаття чудово поєднав у собі дивовижну красу Карпат та витончене паркове мистецтво. Гостей парку заворожують гладь озера на фоні гір, міст чотирьох євангелістів та кельтський сад із календарем друїдів. Парк надзвичайно гарний в усі пори року, а прогулянка його алеями заспокоює та додає життєвих сил.

Гошівський монастир«Перечинська мануфактура» радо почастує нас справжнім крафтовим сиром із закарпатським колоритом. Сир із перцями, турянським часником, кавою, горіхами, травами, паприкою та іншою смакотою.

Дегустація мінеральних вод Закарпаття.

Санаторій «Квітка полонини» розташований в тихій сільській місцевості, в долині річки Піня, в оточенні гір з альпійськими лугами, хвойним і листяним лісом. Тут для лікування використовують безпосередньо з джерел три види мінеральної води: «Лужанськая-4», «Лужанськая-7» і «Поляна Квасова».

Дегустація закарпатського вина. Околиці Берегова здавна на весь світ славляться своїми винами, які мають чудовий аромат і велике багатство смакових властивостей. Це завдяки вулканічним породам, на яких росте виноград та енергії сонця, адже саме тут найбільше сонячних днів у Закарпатті.

Берегове. Термальний басейн «Жайворонок». Термальні басейни оздоровчого комплексу «Жайворонок» відомі в усій Україні своїми лікувальними властивостями. ВБерегове. Термальний басейн Жайворонокесь секрет у тому, що вода, якою вони наповнюються, йде прямо зі свердловини глибиною 1150 м. Тобто, вона не піддається технічній або хімічній обробці. Тому гості комплексу мають можливість відчути на собі цілющу силу, якою володіє вода з джерела.

Повернення на базу. Вечеря.

3 день.

Сніданок.

Косонь. Оздоровчо-рекреаційний комплекс “Косино”. Супер-сучасний відпочинковий комплекс “Термальні води Косино” розташований у дубовому гаю, має 5 басейнів, 7 саун, середня температура в термальних басейнах + 41 °C. Гордістю комплексу є найбільші в України фонтани-джакузі з “кавою”, “вином”, “пивом”, “паленкою” та фонтан-ілюзія “Золотий кран здоров’я” висотою 15,5 метра. Відпочинок тут подобається дорослим і дітям, а також приносить користь здоров’ю.Замок графа Шенборна

Урич. Фортеця Тустань. Це одне з найгарніших і наймальовничіших місць в Україні. Це гряда каменів-пісковиків у вигляді скель посеред Карпат, які утворилися 25 млн. років тому і створили мальовничий комплекс екзотичних форм і витворів. Тустань була важливим стратегічним пунктом і входила у єдину систему Карпатської лінії оборони південно-західних кордонів Київської Русі. У ІХ-ХІІІ ст. на скелях був оборонний комплекс, митниця і місто-фортеця. Не тільки в Україні, але і у всій Європі нема до цього часу збережених дерев’яних фортець Х-ХІІІ ст., що ставить Тустань в ряд унікальних пам’яток давньоруської архітектури.

Повернення в Хмельницький.