«Бойків край»

Маршрут

Оборонна лінія Арпада – мінеральні води «Келичин» і «Сойми» – озеро Синевір – канатно-крісельна дорога на г. Маковицю – Чинадієво, замок «Сент-Міклош» – замок Паланок або Мукачівський замок – Берегове, термальний басейн «Жайворонок» – дегустація закарпатського вина – Косино (термальний комплекс).

Програма туру

1 день.Озеро Синевір

Виїзд з Хмельницького о 3:00.

Лінія Арпада – лабіринти підземель оборонної лінії, що створювалася угорськими військами в 1943 – 1944 р., щоб зупинити наступ Червоної Армії. Ця оборонна лінія простягнулась майже на 600 км. Вона не була суцільною і складалася з окремих вузлів оборони. Крайні елементи лінії Арпада розташовані на перевалі Дукля на заході та на Яблуницькому перевалі на сході.

Поселення. Обід.

Мінеральні води «Келичин» і «Сойми». Келечинська вода не тільки насичує організм цінними елементами – залізом, кальцієм, магнієм, марганцем, але й допомагає звільненню його від шлаків, токсинів та сечового піску. Визначні лікувальні властивості мінеральної води Сойми зумовлені насамперед високим вмістом мінеральних солей, зокрема кальцію і магнію. Мінеральна вода лікує захворюваннях шлунка з різним рівнем кислотоутворення, супутніх захворюваннях жовчного міхура та підшлункової залози.Санаторій «Квітка полонини»

Озеро Синевір. Візитною карткою Українських Карпат є незрівнянної краси озеро Синевир, знане ще в народі як “Морське око”. Воно вабить до себе мальовничими гірськими пейзажами та чистою кришталевою водою, в якій здавна водиться благородна форель. Озеро утворилося приблизно 10 000 років назад на висоті 989 метрів і має максимальну глибину 22 метри.

Канатно-крісельна дорога на г. Маковицю.

Вечеря.

2 день.

Сніданок.Чинадієвський замок

Санаторій «Квітка полонини» розташований в тихій сільській місцевості, в долині річки Піня, в оточенні гір з альпійськими лугами, хвойним і листяним лісом. Тут для лікування використовують безпосередньо з джерел три види мінеральної води: «Лужанськая-4», «Лужанськая-7» і «Поляна Квасова». Дегустація мінеральних вод.

Чинадієво. Замок «Сент-Міклош». Посеред старовинного містечка   розташований похмурий середньовічний замок барона  Перені (XIV ст.), з цікавим інтер’єром, потаємним ходом та спальнею мужньої Ілони Зріні, в якій вона зустрічалася  з графом Імре Текелі, через це його ще називають «Замок кохання». Врятував споруду художник Йосиф Бартош, який взяв її в концесію.

Замок Паланок або Мукачівський замок. Замок знаходиться на горі вулканічного походження на висоті 68 м і займає площу 13 930 кв. м. Якщо Ви хоч раз мріяли побувати в справжній казці в ролі короля чи королеви, тоді замок «Паланок» – саме та чарівна паличка, яка з легкістю виконає вашу мрію.Замок Паланок

Берегове. Термальний басейн «Жайворонок». В мальовничому куточку Закарпаття розташувалося місто Берегово. Це місто прославилось унікальними термальними лікувальними водами високої мінералізації (аналоги відповідної води є тільки в чотирьох куточках світу – на Сахаліні, в Новій Зеландії, Ісландії та на Берегівщині). В основному басейні температура води +31-33 градуси, також у ньому функціонують гідромасаж, гейзер і водоспади. В окремому куточку басейну обладнано джакузі, де температура води становить 42-45 градусів. Цілющі властивості цієї води доведені багатьма дослідженнями лікарів і говорити про це буде зайвим, краще відвідати термальний басейн і переконатися в цьому особисто.

Повернення на базу. Вечеря.

3 день.

Косино. Термальні басейниСніданок.

Косино – термальний басейн. Розташований на території 200-річного дубового гаю. Складається з 5 басейнів. Гарячий гейзер прямує із самого серця землі, з глибини 1190 м. На поверхню вода потрапляє з температурою близько +55, охолоджується до +41 і подається у басейни. Лікує термальна вода: захворювання опорно-рухового апарату; серцево-судинної системи; периферичної нервової системи; периферичних судин; біліарної системи.

Подарунок від фірми – дегустація закарпатського вина.

Повернення в Хмельницький.