«Закарпатський вояж»

Маршрут

Подорож “Карпатським трамваєм”  – Мізинські водоспади – Бубнище (скельно-печерний комплекс) – замок «Сент-Міклош» – Мукачеве (замок «Паланок») – санаторій «Квітка полонини» (дегустація мінеральних вод «Лужанська 4», «Лужанська 7», «Поляна Квасова» – Косино (термальні басейни) – озеро Синевир – Міжгір’я (канатно-крісельний витяг).

Програма туру

Капратський трамвай1 день.

Виїзд з Хмельницького о 4:00.

Вигода – Карпатський трамвай. Всіх романтиків і шанувальників гір гостинно кличе до себе вузькоколійна залізниця, яка почала будуватися для транспортування лісу бароном Леопольдом Поппером в кінці ХІХ ст. Ширина колії становить 770 мм, що в два рази менше за звичайну залізничну колію. Чотирьохгодинна подорож на т.з. “карпатському трамваї” проходить надзвичайно мальовничим маршрутом по найгарніших та найекологічниших місцях Карпат. Ви зможете милуватися чарівною природою: горами, річками Мізунькою та Свічею, Мізуньськими водоспадами, вгамувати спрагу водою з гірських джерел, скуштувати чай з карпатських трав. Повернувшись додому, Вам ще довго ввижатимуться карпатські краєвиди та долинатиме пісня стрімких потоків із кришталевою водою.

Музей вузькоколійки.Чинадієвський замок

Скелі Довбуша – Бубнище. Ботаніко-геоморфологічний резерват “Скелі Довбуша” – пам’ятка природи державного значення, є групою високих скель площею 100 га, які на фоні лісу й гір створюють невимовної краси гірські пейзажі. Вважається, що скелі використовувалися з давньоруських часів (ІХ-ХІІІ ст.) як наскельні фортеці та сторожові укріплення.Кожна скеля – це окрема історія. В Вас буде можливість познайомитись з найцікавішими і навіть подолати «Чистилище».

Поселення. Вечеря.

2 день.

Сніданок.

Замок ПаланокЧинадієве. Замок «Сент-Міклош». Цікавим є вже те, що це перший в Україні замок, який держава віддала в оренду приватній особі. Перша згадка про замок датується 1450 роком: тоді барон Імре Перені отримав дозвіл на зведення фортеці біля шляху Хуст–Ужгород для захисту подорожніх. В XVII ст. доля Сент-Міклоша пов’язана з князями Ракоці: В 1600-х рр. власником був правитель Трансильванії Ференц Ракоці Перший, потім палац перейшов до його дружини Ілони Зріні, згодом – до сина, Ференца Ракоці Другого, національного героя Угорщини. З 1729 р. маєток переходить володарям Мукачівської домінії Шенборнам, які користувалися ним понад два століття.

Замок Кохання – ось на що вирішив перетворити закарпатський митець, що взяв його в аренду, цей маловідомий палац, адже в 1682 р. тут народилося найвеличніше кохання свого часу, яке змінило долю не тільки двох люблячих сердець, але й долю цілого народу. Вся Західна Європа затамувавши подих стежила за подіями, що відбувалися в стінах замку.

Санаторій Квітка полониниЗамок Паланок або Мукачівський замок. Замок знаходиться  на горі вулканічного походження на висоті 68 м і займає площу 13 930 кв. м. Якщо Ви хоч раз мріяли  побувати в справжній казці в ролі короля чи королеви, тоді замок «Паланок» – саме та чарівна паличка, яка з легкістю виконає вашу мрію.

Санаторій «Квітка полонини» розташований в тихій сільській місцевості, в долині річки Піня, в оточенні гір з альпійськими лугами, хвойним і листяним лісом.  Тут для лікування використовують безпосередньо з джерел три види мінеральної води: «Лужанськая-4», «Лужанськая-7» і «Поляна Квасова». Дегустація мінеральних вод.

Косино. На території комплексу «Термальні води «Косино»  розміщено 7 басейнів, 4 з них – термальні. Красень «Смарагдовий басейн» частково заходить в «Королівську залу», де можна відпочити й перейти в сауни комплексу. Великий басейн «Золотий Кран Здоров’я Косино» найвищий фонтан-ілюзія з термальною водою у світі!Косино. Басейн. В ньому розмістилися чотири фонтана-джакузі з кавою, вином, пивом та палінкою (фруктовою горілкою). Прісний басейн “H2O” з аква-баром та фонтаном «Великий гриб» ,плавальний басейн на п’ять доріжок – великий прісний басейн для тих, хто любить багато плавати, «Ванни Кнайпа» – «17 кроків Здоров’я» – все подарує вам насолоду та гарне самопочуття.

Дегустація закарпатського вина.

Повернення на базу.

Вечеря.

3 день.Берегове. Винний підвал

Сніданок.

Озеро Синевір. Це найбільше і одне з найкрасивіших гірських озер Карпат. Озеро оточене віковими буками і ялицями, стовбурі яких завтовшки в декілька обхватів. Вода в озері настільки чиста та прозора, що можна бачити дно. Повітря тут свіже і легке.  Здається, що його зовсім немає, настільки тут дихається вільно і легко. Озеро Синевір розташоване на висоті 989 метрів над рівнем моря. Середня глибина озера – 10-12 м.,  максимальна – 24 м. Це озеро утворилося в післяльодовиковий період.

Мінеральні води «Келичин» і «Сойми».  Келечинська вода не тільки насичує організм цінними елементами – залізом, кальцієм, магнієм, марганцем, але й допомагає звільненню його від шлаків, токсинів та сечового піску. Визначні лікувальні властивості мінеральної води Сойми зумовлені насамперед високим вмістом Озеро Синевірмінеральних солей, зокрема кальцію і магнію. Мінеральна вода лікує захворюваннях шлунка з різним рівнем кислотоутворення, супутніх захворюваннях жовчного міхура та підшлункової залози.

Канатно–крісельний витяг. На горі Маковиця розташований крісельний витяг довжиною 1050 метрів . Гості можуть здійснити захоплюючий підйом на сучасній тримісні крісельній дорозі. Тривалість підйому-спуску на гору Маковиця 30 хв. З оглядового майданчика Маковиці , яка розташована на висоті 850 метрів над рівнем моря, відкривається чудова панорама – Боржавський гірський хребет, Синевирський перевал, гора Кук, селище Міжгір’я, мальовничі полонини.

Повернення в Хмельницький.