Львів

Древній Львів – місто, яке дихає історією, поєднує різноманіття стилів та оберігає таємниці. Тут вузькими вуличками крокували галицькі князі, польські королі, австрійський цісар, а тепер – тисячі містян та туристів. Тож запрошуємо і Вас!

Програма туру

6.00 – виїзд з Хмельницького (готель «Жовтневий», вул. Проскурівська, 44).Львів

10:00 – приїзд в Львів, зустріч з екскурсоводом.

Протягом трьох годин ви побуваєте в серці древнього міста і побачите основні його туристичні принади: ансамбль площі Ринок, Латинську катедру, каплицю родини Боїмів, вірменський квартал, Успенську церкву, Домініканський та Бернардинський костели, міський та королівський арсенали та один із символів Львова — Оперний театр.

Ви зможете побачити підземелля колишнього костелу Петра і Павла ордену єзуїтів, в які Ви потрапите через барокові ковані двері, оглянете рештки княжих мурів (ХІV ст.), фрески (1741-1742 р.), різьблений алебастровий саркофаг (ХVІІІ ст.). А от привид Чорного монаха зможуть побачити лише найуважніші туристи. Зійдете на Високий Замок – найвищу гору Львова, де відкривається місто з висоти пташиного польоту. Звідси видно Старе місто з Ратушею в центрі, будинки знаних львів’ян, храми, збудовані у різних стилях.

Львів. Площа РинокВідвідаємо Єврейський квартал – де знаходиться прекрасна кав’ярня “Будинок легенд”, її ви впізнаєте по дракону на фасаді. Кожен з семи поверхів – окрема захоплююча легенда. Знайомить з легендами на вході їх хранитель – львівський Сажотрус.

І звичайно, неможливо уявити собі середньовічних вулиць без запашного аромату кави, адже у львів’ян ранок починається з “філіжанки” запашної кави… Тому останній екскурсійний об’єкт – це “Львівська копальня кави”.

14.00 – вільний час.

По закінченню екскурсійної програми ви можете відвідати найбільш колоритні заклади міста, завітати до Криївки, побувати у майстерні карамелі та шоколаду та інших цікавих об’єктах Львову.

18:00 – виїзд зі Львова.

23:00 – орієнтовне прибуття в м. Хмельницький.