«Бойків гостина»

Маршрут

Озеро Синевир – канатно–крісельний витяг на г. Маковиця – Колочава, музей–скансет «Старе село» – дегустація мінеральних вод Закарпаття – замок «Паланок» – замок «Сент–Міклош» – Берегове, Термальний комплекс «Жайворонок» – замок графа Шенборна – Косино, термальний комплекс – Ракошино, унікальний Православний Покровський чоловічий монастир.

Програма туру

1 день.Озеро Синевір

Виїзд з Хмельницького о 4.00.

Поселення. Обід.

Канатно-крісельний витяг. На горі Маковиця знаходиться крісельний витяг довжиною 1050 метрів. З оглядового майданчика Маковиці, який розташований на висоті 850 метрів над рівнем моря, відкривається чудова панорама на Боржавський гірський хребет, Синевирський перевал, гору Кук, селище Міжгір’я, мальовничі полонини.

Синевирський перевал. Один із наймальовничіших перевалів українських Карпат, має висоту 793 метрів і з нього відриваються чудові панорами довколишніх гірських хребтів.

Колочава.  Музей «Старе село» – перший сільський музей архітектури та побуту на Закарпатті. Розташований він між синіми хвилями річки Косино. Термальні басейниКолочавки та вічнозеленим масивом Чертежика. На його території відтворено село стародавньої Верховини із колочавських експонатів, які ознайомлюють із 300-річною історією побуту місцевих жителів. У скансені представлені пам’ятки культури різних часів та різних верств населення  На сьогодні музей «Старе село» налічує майже два десятки будівель та допоміжних господарських споруд.

Озеро Синевир. Візитною карткою Українських Карпат є незрівнянної краси озеро Синевир, знане ще в народі як “Морське око”, воно вабить до себе мальовничими гірськими пейзажами та чистою кришталевою водою, в якій здавна водиться благородна форель. Озеро утворилося приблизно 10 000 років назад на висоті 989 метрів і має максимальну глибину 22 метри.

Відвідування колиби та можливість скоштувати національних страв.

Повернення на базу.

2 день.

Сніданок.Замок Паланок

Дегустація мінеральних вод Закарпаття.

Санаторій «Квітка полонини» розташований в тихій сільській місцевості, в долині річки Піня, в оточенні гір з альпійськими лугами, хвойним і листяним лісом. Тут для лікування використовують безпосередньо з джерел три види мінеральної води: «Лужанськая-4», «Лужанськая-7» і «Поляна Квасова».

Чинадієово. Замок «Сент-Міклош». Посеред старовинного містечка Сент-Міклош розташований похмурий середньовічний замок барона Перені (XIV ст.), з цікавим інтер’єром, потаємним ходом та спальнею мужньої Ілони Зріні, в якій вона зустрічалася з графом Імре Текелі, через це його ще називають «Замок кохання». Врятував замок та вдихнув в нього нове життя художник Йосиф Бартош.

Замок Паланок або Мукачівський замок. Замок розташований  на горі вулканічного походження на висоті 68 м і займає площу 13 930 кв. м. Якщо Ви хоч раз мріяли  побувати в справжній казці в ролі короля чи королеви, тоді замок «Паланок» – саме та чарівна паличка, яка з легкістю виконає вашу мрію.

Замок графа ШенборнаБерегове. Термальний басейн «Жайворонок». Термальні басейни оздоровчого комплексу «Жайворонок» відомі в усій Україні своїми лікувальними властивостями. Весь секрет у тому, що вода, якою вони наповнюються, йде прямо зі свердловини глибиною 1150 м. Тобто, вона не піддається технічній або хімічній обробці. Тому гості комплексу мають можливість відчути на собі цілющу силу, якою володіє вода з джерела.
Дегустація закарпатського вина. Околиці Берегова здавна на весь світ славляться своїми винами, які мають чудовий аромат і велике багатство смакових властивостей. Це завдяки вулканічним породам, на яких росте виноград та енергії сонця, адже саме тут найбільше сонячних днів у Закарпатті.

Повернення на базу. Вечеря.

3 день.

Сніданок.Косино. Термальний басейн.

Замок графа Шенборна. Серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших палаців України – мисливський палац графів Шенборнів (1890 р.). Палац оточений гарним парком з багатьма екзотичними рослинами та дивиться на нас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати.

Косино. Супер-сучасний відпочинковий комплекс “Термальні води Косино” розташований у дубовому гаю, має 5 басейнів, 7 саун, середня температура в термальних басейнах + 41 °C. Гордістю комплексу є найбільші в України фонтани-джакузі з “кавою”, “вином”, “пивом”, “паленкою” та фонтан-ілюзія “Золотий кран здоров’я” висотою 15,5 метра. Відпочинок тут подобається дорослим і дітям, а також приносить користь здоров’ю.

с. Ракошино. Унікальний Православний Покровський чоловічий монастир, який з давніх-давен відомий своїми святинями:

  • Іверська Ікона Божої Матері ( ікона для жінок, які шукають родинного щастя та бажають відчути «щастя материнства»),
  • Ікона Божої Матері «Знамення»( дар Єрусалимського Патріарха),
  • Ікона Ісуса Христа «Сонце правди»,
  • Ікона св. Пантелеймона із часткою мощей (привезена із гори Афон).

Також в монастирі діє сироварня що виготовляє сири за італійською технологією.

Повернення в Хмельницький.