«Вусолапохвіст»

Маршрут

Трускавець, дельфінарій «Оскар»  – Меденичі, зоопарк “Лімпопо”

Програма туру

Дельфінарій Оскар06:00 – виїзд з Хмельницького (вул. Проскурівська, 44 – готель «Жовтневий»)

11.00 – Дельфінарій “Оскар” в Трускавці.

Розважально-оздоровчий комплекс дельфінарій «Оскар» у Трускавці немає жодних аналогів в Західній Україні. Феєричні шоу, в яких приймають участь дельфіни, моржі та морські котики мріє побачити кожна дитина. Тварини під час виступу демонструють неабиякі інтелектуальні здібності та підкорюють елегантними та надскладними акробатичними трюками.

Під час відвідування екскурсійною групою дельфінарій “Оскар” дітлахи та дорослі  зможуть насолодитися чудовою виставою. А після завершення шоу, малеча зможе сфотографуватися з дельфінами чи морськими котиками, а якщо їх будуть супроводжувати батьки, то навіть поплавати із веселими мешканцями морів.

Переїзд до зоопарку в с. Меденичі “Лімпопо”.

Зоопарк ЛімпопоЗоопарк Меденичі “Лімпопо” – це дитяча мрія, втілена в життя. Будучи ще зовсім малими, засновники цього приватного господарства мріяли про власний дім, в якому будуть жити разом із улюбленими тваринами. Ставши дорослими, вони об’їхали увесь світ, побували у самих відомих зоопарках та сафари-парках. А коли хлопці набралися досвіду, то відкрили свій власний зоопарк в Україні для того, щоб малеча отримала змогу познайомитися з усім різноманіттям живої природи.

Зоопарк Меденичі “Лімпопо” зустрічає дітлахів риком небезпечних хижаків, галасом шумних птахів та дзвінким сміхом, що лунає звідусіль. Тут і справді є на що подивитися, бо просторі вольєри із дивними мешканцями з різних куточків світу розташувалися майже на чотирьох гектарах землі. А ще тут можна покататися верхи на поні, покормити веселого ведмедя, поласувати смачненьким у затишній кав’ярні.

Відвідування McDonalds в Тернополі.

22:00 – орієнтовне прибуття в м. Хмельницький.

За материалами сайту: https://mtourism.com.ua/