«Бойківська гостина»

Маршрут

Озеро Синевір – мінеральні води «Сойми» та «Келичин» – Колочава (музей-скансен «Старе село») – водоспад Шипіт – канатно-крісельна дорога на Боржавські полонини – Свалява (мінеральні джерела) – Мукачево (замок Паланок) – замок «Сент–Міклош» – термальний комплекс «Косино».

Програма туру

1 день.

Виїзд з Хмельницького о 3:00.Санаторій Квітка полонини

Поселення. Обід.

Мінеральні води «Келичин» і «Сойми». Келечинська вода не тільки насичує організм цінними елементами – залізом, кальцієм, магнієм, марганцем, але й допомагає звільненню його від шлаків, токсинів та сечового піску. Визначні лікувальні властивості мінеральної води Сойми зумовлені насамперед високим вмістом мінеральних солей, зокрема кальцію і магнію. Мінеральна вода лікує захворюваннях шлунка з різним рівнем кислотоутворення, супутніх захворюваннях жовчного міхура та підшлункової залози.

Колочава. Колочава розкинулась у самому серці Верховини і є єдиним селом в Україні, де працює аж десять музеїв. Одним з найпопулярніших музеїв є музей-скансен «Старе село» – перший сільський музей архітектури та побуту на Закарпатті. Відвідавши його, ви потрапите у село стародавньої Верховини, побачите кілька тисяч самобутніх колочавських експонатів, які ознайомлюють із 300-річною історією культури та побуту місцевих жителів.Озеро Синевір

Озеро Синевір. Візитною карткою Українських Карпат є незрівнянної краси озеро Синевир, знане ще в народі як “Морське око”. Воно вабить до себе мальовничими гірськими пейзажами та чистою кришталевою водою, в якій здавна водиться благородна форель. Озеро утворилося приблизно 10 000 років назад на висоті 989 метрів і має максимальну глибину 22 метри.

2 день.

Сніданок.

Санаторій «Квітка полонини» розташований в тихій сільській місцевості, в долині річки Піня, в оточенні гір з альпійськими лугами, хвойним і листяним лісом. Тут для лікування використовують безпосередньо з джерел три види мінеральної води: «Лужанськая-4», «Лужанськая- 7» і «Поляна Квасова».

Дегустація мінеральних вод.Косино

Чинадієво. Чинадіївський замок “Сент-Міклош” – це справжня фортеця любові. Старовинна фортеця “Сент-Міклош” була свідком однієї з найдраматичніших історій кохання в Європі. Сьогодні в її стінах не тільки проводять екскурсії, а й справляють шлюбні церемонії.

Замок Паланок або Мукачівський замок. Замок знаходиться на горі вулканічного походження на висоті 68 м і займає площу 13 930 кв. м. Якщо Ви хоч раз мріяли побувати в справжній казці в ролі короля чи королеви, тоді замок «Паланок» – саме та чарівна паличка, яка з легкістю виконає вашу мрію.

Косино – термальний басейн. Розташований на території 200-річного дубового гаю. Складається з 5 басейнів. Гарячий гейзер прямує із самого серця землі, з глибини 1190 м. На поверхню вода потрапляє з температурою близько +55, охолоджується до +41 і подається у басейни. Лікує термальна вода: захворювання опорно-рухового апарату; серцево-судинної системи; периферичної нервової системи; периферичних судин; біліарної системи.

Замок ПаланокПодарунок від фірми – дегустація закарпатського вина!

Повернення на базу. Вечеря.

3 день.

Сніданок.

Водоспад Шипіт – один з найбільших водоспадів в Закарпатті. З висоти 12 метрів багатьма заворожуючими каскадами між андезиновими скелями скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України – водоспад Шипіт. Він бере свій початок з великого підземного джерела, т.з. “морського ока”, в одному з найгарніших місць українських Карпат – полонині Боржава. Перебування тут чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили.

Водоспад ШипітКанатно-крісельний витяг на Боржавську полонину. Пропонуємо Вам піднятись канатною дорогою на гору Гимба та помилуватись краєвидами однієї з найкрасивіших та найбільших полонин Українських Карпат — полониною Боржавою. У цьому місці зупиняється час. Перебування тут чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили.

Повернення в Хмельницький.