«Етюди Закарпаття»

Програма туру

1 день.

Озеро СиневірВиїзд з Хмельницького о 3.00.

Поселення. Обід.

Синевирський перевал. Один із наймальовничіших перевалів українських Карпат, має висоту 793 метрів і з нього відриваються чудові панорами довколишніх гірських хребтів.

Еко-парк «Долина вовків». Відвідувачі отримують масу позитиву від спілкування с цими тваринами. Майже всі тварини привітно зустрічають гостей «Долини вовків» – тут люблять звірів і відновлюють їх життя.

Озеро Синевир. Візитною карткою Українських Карпат є незрівнянної краси озеро Синевир, знане ще в народі як “Морське око”. Воно вабить до себе мальовничими гірськими пейзажами та чистою кришталевою водою, в якій здавна водиться благородна форель. Озеро утворилося приблизно 10 000 років назад на висоті 989 метрів і має максимальну глибину 22 метри.

Можливість відвідати колибу та скоштувати національні страви.Замок графа Шенборна

2 день.

Сніданок.

Замок «Берегвар» або замок графа Шенборна. Серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших палаців України – мисливський палац графів Шенборнів (1890 р.). Палац оточений гарним парком з багатьма екзотичними рослинами та дивиться на нас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати.

Чинадієво. Замок «Сент-Міклош». Посеред старовинного містечка розташований похмурий середньовічний замок барона Перені (XIV ст.), з цікавим інтер’єром, потаємним ходом та спальнею мужньої Ілони Зріні, в якій вона зустрічалася з графом Імре Текелі, через це його ще називають «Замок кохання». Врятував споруду художник Йосиф Бартош, який взяв її в концесію.

Косино (термальні води). Комплекс складається з 5 басейнів. Гарячий гейзер прямує із Чинадієвський замоксамого серця землі, з глибини 1190 м. На поверхню вода потрапляє з температурою близько +55о °С, охолоджується до +41о °С і подається у басейни. Лікує термальна вода захворювання опорно-рухового апарату, серцево-судинної системи, периферичної нервової системи, периферичні судини; біліарну систему.

Дегустація закарпатського вина. Околиці Берегова здавна на весь світ славляться своїми винами, які мають чудовий аромат і велике багатство смакових властивостей. Це завдяки вулканічним породам, на яких росте виноград та енергії сонця, адже саме тут найбільше сонячних днів у Закарпатті.

Повернення на базу. Вечеря з першим.

3 день.

Сніданок.

Берегове. Винний підвалКанатно–крісельний витяг (2800 м.). ТК “Захар Беркут” здійснює оглядові підйоми на г. Високий Верх. Гості можуть під час підйому милуватися красою карпатських гір, а з вершини гори відкривається така захоплююча панорама, що видно навіть Закарпатську область. На горі знаходиться пам’ятка місцевого значення – джерело “Писана Криниця”.

Ферма двох Катерин. Відоме карпатське село, окрім мальовничих гір, запрошує на екскурсію та дегустацію сирів до козячої ферми двох Катерин. Туристів зустрічають біля тридцяти кіз, а господині пропонують посмакувати копчений сир, білий сир “Голиця”, карпатську бринзу, копчену шинку та інші дари Карпат.

Вартість вхідних квитків ( ціни вказані на 15.06.2020):

  • еко-парк «Долина вовків»: 50 грн. -  дорослий, школярі – 30 грн.
  • озеро Синевир: дорослий – 30 грн., школярі – 20 грн.
  • палац Шенборна: дорослий, пенсійний, студентський – 25 грн., школярі – 15 грн.;
  • замок «Сент- Міклош» – 25 грн.
  • термальний басейн “Косино”: загальний – 450 грн., учасники АТО та інваліди 1 групи – 300 грн., діти зростом до 150 см. – безкоштовно, оренда шафки – 50 грн.
  • канатно–крісельний витяг ТК “Захар Беркут”: дорослий – 200 грн. школярі – 150 грн.
  • ферма двох Катерин (дегустація) -150 грн.