«Подарунок коханим – Закарпаття»

З 08.03 по 10.03Водоспад Шипіт

Програма туру

1 день.

Виїзд о 4.30

Бубнище (скельно-печерний комплекс).

Поселення в Воловці. Вечеря.

Екскурсія на канатно-крісельному витягу по Боржавським полонинам.

 

2 день.

Сніданок.

Чинадієво – замок графа Шенборна. Елегантний мисливський замок графів Шенборнів розташований в урочищі Берегвар на околиці селища Чинадієве. В 1728 р. ці землі отримав в подарунок від імператора Карла VI австрійский архієпископ Шенборн. Новий влодарь обрав мальовниче урочище Берегвар для мисливських ловів і побудував тут дерев’яний мисливський замок. А в 1890 р. на його місті був збудований чудовий кам’яний замок-палац. За основу проекта взятий астрономічний рік: 36Замок графа Шенборна5 вікон відповідає числу днів в році, 52 кімнати відповідаютьчислу неділь, а 12 входів – числу місяців. Будову прикрашають вежі, флюгери, яскрава черепиця, кольорові вітражі, геральдична ліпнина.

Замок Паланок або Мукачівський замок. Замок знаходиться на горі вулканічного походження на висоті 68 м і займає площу 13 930 кв. м. Якщо Ви хоч раз мріяли побувати в справжній казці в ролі короля чи королеви, тоді замок «Паланок» – саме та чарівна паличка, яка з легкістю виконає вашу мрію.

Косино – термальний басейн. Гейзери із гарячою мінеральною водою поблизу села Косонь Берегівського району б’ють із глибини 1200 м. Тут найтепліший на Закарпатті клімат. В цьому місці йдуть активні підземні процеси: пласти рухаються, утворюються гарячі гейзери, вода в яких насичена залізом. На двох із 29 розвіданих термальних свердловин у Береговому та Косоні збудували басейни. Паломники з усієї України прибувають до екзотичних джерел із травня до листопада – доки триває купальний сезон.

В гості до диких кабанів (захопить з собою щось смачненьке).

Вечеря.Замок Паланок

3 день.

Сніданок .

Екскурсія на канатно-крісельному витягу по Боржавським полонинам.

Водоспад Шипіт.

Виїзд на Хмельницький.

Вартість: 590 грн. (проїзд, проживання зі зручностями, харчування).