Відгуки туристів

Дорогі друзі! Ми будемо вам вдячні, якщо ви залишите свої відгуки про нашу роботу,
а також про ваші подорожі і місця, в яких ви побували разом з нами.

Додайте запис у книгу відгуків

 
 
 
 
 
 
Поля, які помічені зірочкою (*), є обов'язковими.
Цегельник Наталя Володимирівна Цегельник Наталя Володимирівна wrote on 18.08.2014 at 08:51:
Хотілось би подякувати Вашій команді(Лесі та Віті). Дуже було приємно і чудово з Вами подорожувати по визначним місцях Закарпаття. Окрема подяка Лесі за цікаву і приємну розповідь про звичаї, історичні події, легенди. Ці пять днів були для нас незабутніми, наповненими подіями, враженнями, багато чого ми відкрили для себе. Дякуємо Вам!
Соломчук Анеля Іванівна Соломчук Анеля Іванівна wrote on 18.08.2014 at 08:25:
Долучайтесь та подорожуйте з цією командою не пошкодуєте, тому що подорож проходить дуже насичено, швидко на одному подиху і дуже цікаво і пізнавально. Краєвиди чудові
Олеся Олеся wrote on 15.07.2014 at 10:39:
Дуже дякую Лесі та Віктору за приємну подорож, гарний настрій та чудовий відпочинок у турі \"Стежками карпатських гір\". Незважаючи на дощ, який застав нас у Яремчі 11.07.2014р., я з донькою отримала масу позитивних вражень за всі три дні туру. Натхнення Вам, процвітання та міцного здоров\'я. Сподіваюсь, до скорих зустрічей.
Демчишина Леся Вікторівна Демчишина Леся Вікторівна wrote on 13.07.2014 at 18:03:
З учнями 9 класу на випуск іздили в Карпати. Екскурсія пройшла просто ідеально! Маршрут продуманий до дрібниць, прекрасний отель, гарне харчування. Думала, мене важко вже здивувати, а тут одержала масу задоволення. Діти відпочили чудово, а батьки ще краще! Леся Анатоліївна просто чудовий екскурсовод і відповідальний туроператор! Діти перебували під її опікою, для батьків була окрема дуже цікава програма !!! Закохалася в Карпати, Косино, Мукачево. Надзвичайно вразила історія Ілони Зрєні!!!! Одна проблема - три дні пробігли дуже швидко. Всім рекомендую на випуск та і просто для душі їхати в Карпати!!!!! Леся Анатоліївна, люблю Вас і щиро від усього серця дякую!!!! Ви найкраща!!!!!!!!!!!!!
Леся і Юля Леся і Юля wrote on 12.06.2014 at 15:13:
Їздили минулого літа у подорож по Закарпаттю з Лесею. Хочемо поділитись враженнями : гарне поселення, чудова екскурсія, приємна група, цікава програма. Леся постійно налаштовувала всіх на позитивний лад, розповідала багато цікавих речей/історій. Сподобалося абсолютно все. І водій, його ставлення, відповідальність, проживання, місця, які ми відвідали. Карпати - це те місце, де можна добре оздоровитись, побачити багато цікавих місць, познайомитись і поспілкуватись з привітними і щирими людьми, також там можна дуже добре відпочити і тілом і душею, отримати естетичне задоволення. Хочемо виразити величезну подяку всім, хто приймав участь в організації нашого відпочинку. Дякуємо за все! Рекомендуємо всім!!! =)
Ксюша Ксюша wrote on 10.06.2014 at 13:48:
Величезна подяка Лесі за подорож по Закарпаттю, а ще більша за настрій, який панував в групі всі 3 дні!!! Раджу усім!
Вікторія, Володимир, Олександр Вікторія, Володимир, Олександр wrote on 10.06.2014 at 08:33:
Дякуємо за найкращий відпочинок. Обов`язково ще зустрінемось!!!
Мазурик Наталя Мазурик Наталя wrote on 10.06.2014 at 08:32:
Вдячні Лесі за гарну поїздку, хороший настрій. Обов`язково поїду ще!
Атаманчук Альона Атаманчук Альона wrote on 10.06.2014 at 08:30:
Дуже задоволена поїздкою. Дякую Лесі і Віктору за прекрасну подорож. ХОЧУ ЩЕ...!!!
Піксаєва Юлія Піксаєва Юлія wrote on 10.06.2014 at 08:05:
Велике дякую Лесі та Віктору за гарну подорож. Отримала те, чого навіть не очікувала. Раджу всім. Це круто! Друзі живіть поки живеться. Закарпаття bestt off/ The best!!!
Олександр та Альона Олександр та Альона wrote on 26.05.2014 at 12:20:
Хочемо поділитись найкращими враженнями про дивовижну поїздку від туроператору \"Перлини світу\" в Європу. В травні їздили в прекрасні країни: Польшу, Німеччину, Чехію та Австрію, а по дорозі додому ще й побачили прекрасний угорський Будапешт. Ми були так задоволені туром \"Шейк по-європейськи\", що не передати словами. Велику подяку ми хочемо передати Оксані, яка є професіоналом і розповість вам все в деталях, а то і більше. Їдьте, не пожалієте!!!
Оксана Оксана wrote on 06.05.2014 at 10:54:
Іздили в Травневий тур з 1.05 по 3.05.2014 з екскурсоводом Лесею. Я, моя мама і донька Віка. Дуже сподобалося все. Леся дуже дякуємо вам, ви дуже щира і добра, дуже гарно все розповідали. Водій молодець кругом нас завозив. Позитив був завжди у всьому. Туди їхали так....розслаблено-втомленні. А назад всіх переповнювали енергія, ємоції і настрій, співали українські пісні всю дорогу.... Моя мама і донька в повному захваті... Хочу виразити свою вдячність всій турфірмі \"Перлини світу\". Молодці!!! Дякуємо дуже.
Альона Альона wrote on 01.12.2013 at 10:12:
Їздила в тур по 4 країнах Європи від турфірми \"Перлини світу\" і була дуже задоволена. Працівники цієї агенції на високому рівні виконують свою роботу. Раджу Всім! Ви будете задоволені, як і я була задоволена!
оксана оксана wrote on 26.09.2013 at 17:17:
Дорогая ,Леся Анатольевна,от души поздравляю с днем туризма!Поездки, туры, путешествия, Как можно нам без них прожить? Жизнь станет скучной и унылой, Начнем мы чахнуть и тужить. С Днем туриста прими поздравления Пусть работа дарит тебе радость. И туристы попадаются веселые, Чтобы туры не были в тягость.
Татьяна Татьяна wrote on 23.09.2013 at 12:24:
В канун праздника Дня туризма,хочу поздравить моего любимого и надежного туроператора Перлини свиту,в частности Бородатую Лесю Анатольевну,которая являеться директором.Спасибо огромное за Вашу работу,за заботу о нас,туристах,благодаря Вам люди узнают много интересного!!!!!Вы очень грамотный историк и находитесь на своем месте!!!!!Желаю Вам крепкого здоровья,побольше хороших и благодарных туристов,и поменьше хмурых и дождливых дней пусть всегда Вам сопутствует удача и сияяет солнышко!!!!!ОГРОМНОЕ ВАМ СПАСИБО за вашу работу!!!!!!!я всегда с Вами!!!!!
9-Б 9-Б wrote on 05.09.2013 at 18:58:
Если у вас нет времени на длительные оттдыхи и вы думаете куда бы поехать на выходные то можно увидеть самый западный кусочек Украины и влюбиться в него. Закарпатье.Вот так и мы......по предложению наших родителей было решено провести выпускной в Закарпатье!Начнем все по порядку...первое что мы увидели когда перед нами остановился автобус это добрые и приветливые глаза Олеси Анатольевны! И с этой минуты уже никто из родителей(а прожали нас они)не сомневался что отдают нас в НАДЕЖНЫЕ руки!Прошло почти 3 месяца после экскурсии , но воспоминания об общении с этим замечательным человеком и теперь согревают душу. Чрезвычайно приятная, эрудированная , корректный и тактичный человек произвела неизгладимое впкчатление на нас-молодежь ,            Свои действительности енциклопедични знания о родном крае и безграничную любовь к нему она пыталася передать нам. Леся Анатольевна заботилась и о наших обычных человеческих потребностях - рекомендовала места , где можно не дорого, но вкусно поесть , советовал попробовать те или иные национальные блюда.            Весь наш класс запомнила по именам , и это было очень приятно. Благодаря ей -мы ознакомились с великолепной природой и уникальными историческими памятниками Закарпатья , хорошо отдохнули , расширили круг общения , получили незабываемые впечатления . А главное убедились , что благодаря таким людям как Олеся Анатольевна , хочеться еще и еще раз побывать в Закарпатье!Жаль, что наша поездка была всего лишь пару дней. Мы не побывали во многих местах и многих ощущений еще не испытали. Но эмоциональный настрой остался еще на многие дни.Огромное спасибо туроператору Перлыны свиту и особое спасибо ,Вам,Олеся Анатольевна!Добра ,Вам и процветания!!!!!!!!
Татьяна Татьяна wrote on 05.08.2013 at 10:04:
Побывали еще раз с \"Перлинами\" в таком чудесном месте, как Зарваница. Получили кучу емоций, вдохновение, Божее благославение. Спасибо Вам за работу, за то что вы делаете для людей. Сил Вам, создавать чудесный мир путешествий. Благослави Вас Боже!!!
Анна Анна wrote on 04.08.2013 at 12:16:
Спасибо \"Перлинам Світу\" за отношение к туристам, за профессионализм, за любовь к своему делу. Леся подарила нам кусочек своего сердца и мы с вами готовы к новым поездкам.
Оксана Оксана wrote on 04.08.2013 at 10:08:
мы переполнены впечатлениями об отдыхе на Закарпатье.А особенно горы,их конечно не как нельзя сравнивать с Крымскими,потому что они утопают в зелени.Красивые водопады,замки,просторы,виды.Горные речки в которых можно зарядится положительными эмоциями. Закарпатье и Мукачево, в частности, прекрасная сказка, в которой побывав, хочется вернуться ещё! Прекрасный приём прекрасные люди, прекрасное обслуживание!Кому удалось побывать там- поймут мой восторг и желание вернуться туда ещё раз.Огромное вам спасибо!
oksana oksana wrote on 04.08.2013 at 09:34:
СПАСИИОООООО ОТ ВСЕЙ ДУШИ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ЗА ПОЗИТИВ ЗА ЭМОЦИИ ЗА ВПЕЧАТЛЕНИЯ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!