Одноденний тур до Львова

Львів. Оперний театр
Львів скаже набагато більше про себе сам, ніж про нього написано. Це – місто-музей під відкритим небом, де збуваються найзаповітніші бажання, місто, у якому кожна вуличка є живою легендою, що прикрашає сучасність. Львів – одне з найпрекрасніших міст Європи, в якому органічно переплелись минуле і сьогодення. Це – місто соборів, храмів, пам’ятників архітектури і нових районів. Львів ніби оповитий терпким запахом кави, його неможливо уявити без кав’ярень. На кожного гостя Львів справляє неповторні та незабутні враження. І не через свій поважний понад 750-літній вік, а тому, що має душу…

Давній Львів – місто, яке дихає історією, поєднує різноманіття стилів та оберігає таємниці. Тут вузькими вуличками крокували галицькі князі, польські королі, австрійський цісар, а тепер – тисячі містян та туристів.

Тож запрошуємо і Вас! Впродовж автобусної екскурсії Ви не лише почуєте найцікавіші факти та легенди про це славне місто, а й ознайомитеся з архикатедральним собором Св. Юра, оглянете місто з висоти пташиного польоту, піднявшись на оглядовий майданчик гори Високий замок.

Львів, площа Ринок

Львів – це особлива атмосфера середньовічного міста. Вузькі вулички, величні храми створюють відчуття, що час тут завмер. Найголовніша площу Львова – площа Ринок, на якій багато століть поспіль була зосереджена вся культурна та економічне життя міста.

Пішохідна екскурсія охопить центральну історичну частину міста, що занесена до переліку світової спадщини ЮНЕСКО. Тут тісно переплетені історія та сучасність, факти та легенди, тут здійснюються мрії. Це місто надихає і закохує у себе кожного гостя. Перевіримо?

Програма туру

6:00 – виїзд  з Хмельницького.

10:00 – приїзд до Львова.

Екскурсійна програма. Проводить львівський екскурсовод. Площа Ринок, Ратуша, Копальня Кави,

Львів, Домініканський собор

Львівська майстерня шоколаду, Успенська церква та Домініканський собор, Вірменська церква, Оперний театр, Собор Святого Юра, Будинок вчених, Латинська катедра, Дім Легенд.

14.00 – вільний час.

19.00 – виїзд зі Львова.

23.00 – приїзд в Хмельницький.

Ви зможете побачити:

  • Львівські фонтани;
  • Латинську Катедру;
  • Італіський двір;
  • Домініканський костел;
  • Успенську церкву;
  • Вірменський собор;
  • Вірменський дворик;
  • Апартаменти короля;
  • Золоту Розу;
  • Залишки фортифікаційних споруд з міським та королівським арсеналом.

Вартість: 400 грн, екскурсійне обслуговування – 50 грн/чол.Льів. Площа Ринок

У вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом, супровід, страхування на час подорожі.

У вартість не входить: особисті витрати, обіди, вхідні квитки.