«Трембіта кличе»

Маршрут

Мінеральні води «Сойми» і «Келичин» – озеро Синевир – реабілітаційний центр бурого ведмедя – канатно-крісельний витяг на г. Маковиця – санаторій «Квітка полонини» – замок Берегвар – Косино (термальні води) – Ужгород (замок та Закарпатський музей народної архітектури та побуту) – Ракошино (унікальний Православний Покровський чоловічий монастир) – NEW! Сироварня (дегустація сирів).

Програма туру

1 день.

Виїзд з Хмельницького о 3:00.Озеро Синевір

Поселення. Обід.

Мінеральні води «Келичин» і «Сойми». Келечинська вода не тільки насичує організм цінними елементами – залізом, кальцієм, магнієм, марганцем, але й допомагає звільненню його від шлаків, токсинів та сечового піску. Визначні лікувальні властивості мінеральної води Сойми зумовлені насамперед високим вмістом мінеральних солей, зокрема кальцію і магнію. Мінеральна вода лікує захворюваннях шлунка з різним рівнем кислотоутворення, супутніх захворюваннях жовчного міхура та підшлункової залози.

Канатно–крісельний витяг. На горі Маковиця розташований крісельний витяг довжиною 1050 метрів. Гості можуть здійснити захоплюючий підйом на сучасній тримісні крісельній дорозі. Тривалість підйому-спуску на гору Маковиця 30 хв. З оглядового майданчика Маковиці, який розташований на висоті 850 метрів над рівнем моря, відкривається чудова панорама – Боржавський гірський хребет, Синевирський перевал, гора Кук, селище Міжгір’я, мальовничі полонини.Замок графа Шенборна

Озеро Синевир. Озеро Синевир, без перебільшення – легенда Карпат. Це найбільше і загадкове озеро гірське України. Шукати цю перлину потрібно серед скель і лісів гірського масиву Внутрішні Горгани, на землях однойменного національного парку. Морське Око Карпат розташоване на висоті близько тисячі метрів над рівнем моря, його максимальна глибина – 24 м. Синевир знаходиться високо в горах і його води настільки глибокі, що озеро не прогрівається навіть влітку . У найспекотніші дні теплими будуть лише метр – два води, але варто зануритися глибше – і вас обпече крижаним холодом .

Ребілітаційний центр бурих ведмедів. Єдиний в Україні і Європі реабілітаційний центр для ведмедів у кінці 2011 року відкрили на території Національного природного парку Синевир. Подивитися на диких звірів, які потерпали від людського панування, можуть усі бажаючі. Спостерігаючи за купанням звірів у водоймі чи їх захоплюючими іграми тішаться і дорослі, і діти.

2 день.

Сніданок.

с. Ракошино. Православний Покровський чоловічий монастирс. Ракошино. Унікальний Православний Покровський чоловічий монастир, який з давніх-давен відомий своїми святинями:

  • Іверська Ікона Божої Матері ( ікона для жінок, які шукають родинного щастя та бажають відчути «щастя материнства»),
  • Ікона Божої Матері «Знамення»( дар Єрусалимського Патріарха),
  • Ікона Ісуса Христа «Сонце правди»,
  • Ікона св. Пантелеймона із часткою мощей (привезена із гори АФОН).

Ужгород. Закарпатський музей народної архітектури та побуту, складається з архітектурних пам’яток старовинного закарпатського села і зразків найдавніших і найбільш поширених видів народного прикладного мистецтва. УжгородЦе один з перших на Україні музеїв під відкритим небом, що був створений в 1965 р., розташований на південному схилі Замкової гори, поряд з Ужгородським замком, в місцевості, яка носить назву Відьмина Яма. Загалом тут зберігається понад 14 тис. експонатів.

Ужгородський замок – найбільш давня і імпозантна будова сучасного Ужгорода. Фортеця розташована на пагорбі вулканічного походження в дуже зручному місці: на стику гір і низовини. Від найдавніших історичних часів і до кінця першої світової війни замок і місто мали назву Унг, Унгвар.

Прогулянка містом. Вільний час.

Термальні води с. Барвінок. До послуг наших гостей п’ять термальних басейнів. За хімічним складом та температурою вода свердловини відноситься до гарячих кремнієвих гідрокарбонатних натрієвих середньої мінералізації.

Повернення на базу. Вечеря.

3 день.Косино – термальний басейн

Сніданок.

Санаторій «Квітка полонини» розташований в оточенні гір з альпійськими лугами, хвойним і листяним лісом. Тут для лікування використовують безпосередньо з джерел три види мінеральної води: «Лужанськая-4», «Лужанськая-7» і «Поляна Квасова». Дегустація мінеральних вод.

Замок «Берегвар» або замок графа Шенборна. Серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших палаців України – мисливський палац графів Шенборнів (1890р.). Палац оточений гарним парком з багатьма екзотичними рослинами та дивиться на нас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати.

Берегове. Винний підвалКосино (термальні води). Супер-сучасний відпочинковий комплекс “Термальні води Косино” розташований у дубовому гаю, має 5 басейнів, 7 саун, середня температура в термальних басейнах +41 °C. Гордістю комплексу є найбільші в України фонтани-джакузі з “кавою”, “вином”, “пивом”, “паленкою” та фонтан-ілюзія “Золотий кран здоров’я” висотою 15,5 метра. Відпочинок тут подобається дорослим і дітям, а також приносить користь здоров’ю.

АБО Берегове. Термальний басейн «Жайворонок». В основному басейні температура води – 31-33 градуси, також у ньому функціонують гідромасаж, гейзер і два водоспади. А в окремому куточку басейну обладнано, так зване, джакузі, де температура води становить 42-45 градусів. Перебування в гарячій мінеральній воді чудово очищає пори шкіри і практично на очах загоює дрібні рани. Цілющі властивості цієї води доведені багатьма дослідженнями лікарів і говорити про це буде зайвим, краще відвідати термальний басейн і переконатись самому.

Дегустація закарпатського вина. Околиці Берегова здавна на весь світ славляться своїми винами, які мають чудовий аромат і велике багатство смакових властивостей. Це завдяки вулканічним породам, на яких росте виноград та енергії сонця, адже саме тут найбільше сонячних днів у Закарпатті.

Повернення в Хмельницький.