«Карпатські витребеньки»

Маршрут

Галич (Національний історичний заповідник “Давній Галич”, Галицький національний природний парк) – Рукомиш  (травертинова скеля в нерукотворним зображенням Ісуса Христа) – Яремче  (місто, ринок сувенірів, водоспад Пробій, заповідник оленів та диких кабанів, музей «Карпати в мініатюрі») – скелі Довбуша – Буковель  (огляд гірськолижного комплекса, канатно–крісельний витяг, озеро Молодості) – гуцульська пивоварня (4 сорти живого пива) – водоспад Гук – купання в теплому джерелі.

Вартість: 1180 грн. Екскурсійна програма 80 грн. (додатково оплачуються вхідні квитки до туристичних об’єктів).

Програма туру

1 день.Галич

Виїзд з Хмельницького о 5:00.

Галич. Княжий Галич – Центр Галицько-Волинського князівства, давні храми, фортеці та панорами Дністра. Перша згадка про Галич відноситься до 1140 року. Це місто в історії українських земель ставлять в один ряд із Києвом, адже Галич у XII—XIV ст. був столицею Галицького, а потім і Галицько-Волинського князівств. Центр княжого Галича знаходився поблизу нинішнього села Крилос. Це центральна частина княжого Галича. З княжих часів залишилися могутні вали та фундаменти Успенського храму (1157 р.), також варто оглянути Василівську каплицю (1500 р.), Митрополичі палати (XVIII ст.), церкву Успіння Пресвятої Богородиці (XVI ст.), Княжу криницю з цілющою водою та Музей архітектури і побуту Прикарпаття.

Приїзд в Яремче. Поселення. Обід.

Ресторан «Гуцульщина»

Прогулянка по Яремче. Відомий кліматичний курорт, що розташований між живописними горами в мальовничій долині річки Прут. Тисячі людей милуються щороку каскадним водоспадом “Пробій” та дерев’яним рестораном “Гуцульщина”.

Парк-музей «Карпати в мініатюрі» в Яремче детально відображає архітектурні пам’ятники і об’єкти культурної спадщини Карпат. Парк-музей став новою туристичною визначною пам’яткою і одночасно майданчиком для нестандартного вивчення географії та історії Карпатського краю.

Заповідник диких кабанів та оленів. Тут ви можете не тільки подивитися на оленів, косуль, диких кабанів та інших тварин, а навіть самому погодувати їх.

2 день.

Сніданок.

БуковельБуковель. Гірськолижлий курорт № 1 в Україні, де можна здійснити підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель (1115 м) з якої відкривається чудова панорама Ґорґан і Чорногірського хребта.

Пивоварня «Микуличин» – візитівка сучасного Микуличина. Пиво – стародавній напій. В різні часи, різні народності варили пиво. Не виключенням є і гуцули. Сьогодні гуцули відомі етнічною та автентичною кухнею, котра передбачає використання натуральних продуктів в приготуванні страв. Тому варіння пива для гуцулів стало посильною працею, оскільки передбачає використання абсолютно натуральної сировини.

Купання в теплому джерелі.

Вечеря.

3 день.

Сніданок.

Водоспад Гул

Водоспад Гук Женецький. Однокаскадний красень, прогулянка до якого напевно стане відмінним способом провести колоритний зимовий або літній день в горах. Не відкладайте фотоапарати на дно рюкзаків: навколо обов’язково зустрінеться маса зачаровують пейзажів Ґорґанського гірського масиву, пологий шлях по асфальтованій дорозі уздовж мальовничої річки Женець зі скельними виступами і височенними смереками над стрімкою водою гірської річки.

Скелі Довбуша. Яремче та Дора – це своєрідні «двері», що ведуть в Карпати. З цими селами пов’язана історія боротьби галицького селянства з повстанцями, яких називали опришками. У 30-х та 40-х роках XVIII століття на чолі загону опришків стояв Олекса Довбуш, за переказами – людина великої душі і великої сили. Народ увіковічив пам’ять про легендарного ватажка в місцевих пам’ятках, пов’язаних з його іменем: камінь Довбуша, скелі Довбуша, стежка Довбуша…

РукомишМаршрут «Стежка Довбуша» – створений в місцях, овіяних легендами про ватажка карпатських опришків. Стежка пролягає між скелями і виходить на хребет Горган Запрутський. Нею ж можна дістатись до унікального скупчення скель Довбуша. Вище за течією ріки Прут, на правому схилі долини серед лісу знаходиться група скель-стрімчаків висотою до 20 м. За легендою, саме тут у печері й переховувався гуцульський ватажок. Також існують свідчення, що колись на цьому місці знаходилась база опришків, а згодом розташовувався табір одного із загонів Олекси Довбуша.

Рукомиш. В ньому є дивовижний печерний комплекс, церква XVIII ст., столітній костел і сучасна хресна дорога з купою стацій. Хоча природа таки править бал – відірвати очі від гротів і скель неможливо. Травертинові скелі – ось як по-науковому називається це диво природи у Рукомиші.

Повернення в Хмельницький.