«Гуцульські коломийки»

Карпати
…Стрімкі потоки, водоспади,
Могутні скелі, спів трембіти.
Я йду до Вас мої Карпати-
Одні такі на цілий світ…

Відпочинок в Карпатах відкриє Вам чарівну казку гірських вершин.  Вікові ялинки, чисті гірські річки, прозорі озера, вируючі водоспади – все це зібрала для Вас природа в одному куточку під назвою Карпати.

Маршрут

Вижниця (музей мистецтв) – Косів – Яремче – Буковель – гора Маковиця – Шешори (сріблясті водоспади) – Верховина (музей Кумлика)

Програма туру

1 день

Виїзд з Хмельницького о 6:00.Косів, музей Писанки

Вижниця – ворота Буковинських Карпат з глибини століть до сучасності: оглядова по місту, музей прикладного мистецтва Буковини, народні ремесла Буковини. Музей-садиба народного артиста України Назарія Яремчука.

Печера Довбуша – місце короткочасних відпочинків опришків після відважних походів. Місце овіяне легендами про сиву давнину. Печерний комплекс.

Численні водоспади на р. Виженка, джерела природних мінеральних вод.

Косів. Це місто здавна називають столицею народного мистецтва Гуцульщини. Саме в цьому центрі, перлині духовної культури, зосереджувались і розвивались основні галузі народних ремесел: різьблення по дереву, гончарство, художнє ткацтво та вишивка. Сьогодні ця унікальна й багата історико-мистецька та етнографічна спадщина, що становить складову частину нашої національної культури, представлена в експозиції та фондах Косівського музею народного мистецтва та побуту Гуцульщини. Домашній музей жіночих прикрас.

Приїзд в Яремче. Розміщення. Вечеря.

2 деньКанатно-крісельна дорога

Сніданок.

Буковель. Курорт «Буковель» є перлиною карпатського зимового відпочинку, відомий далеко за межами України. Сучасна інфраструктура для комфортного відпочинку працює на протязі всього року. Ви зможете покататись на канатно-крісельному витязі, милуючись краєвидами гір Хом’як та Синяк, а на оглядовому майданчику Вас зустрінуть краєвиди Чорногірського хребта – гори Говерла, Петрос, Близниці.

Сходження на гору Маковиця.  Гора Маковиця висотою 984 метра над рівнем моря є найвищою вершиною в околицях Яремче. Назва походить від слова маківка, тобто вершок. Приємна подорож з  задоволенням для душі і користю для тіла. Під час сходження  вас зустрінуть малинники, крок від доріжки – і можете ласувати суницями, чорницею, ожиною. Прохолода лісів захистить від можливої спеки. Останні 300 м доведеться трохи попотіти: підйом тут досить крутий.  В ясний сонячний день з вершини відкривається вид практично на всю територію національного парку. Долина ріки Жонка, яка бере початок на північному схилі  хребта Явірник. На  південь пролягла долина Прута в околицях с. Микуличин. Трохи далі в південній частині панорами проглядаються вершини Чорногірьского масива.

Вечеря.Водоспад в Шешорах

3 день  

Сніданок.

Шешори.  Село розташоване на схилі гори Пасічна, оточеної горами, які покриті хвойно-листяними лісами, біля гірської річки Пістинь з красивими природними водоспадами.

Верховина. Колишнє Жаб’є, на річці Чорний Черемош, центр одного з найцікавіших районів України, гостинно запрошує на концерт-екскурсію в приватний гуцульський музей побуту та музичних інструментів до музиканта-віртуоза, що грає на 18 музичних інструментах, Романа Кумлика, а також хату-музей кінофільму “Тіні забутих предків”.