«Термальне серце Закарпаття»

Маршрут

Канатно-крісельний витяг «Захар Беркут» – Косино (термальний комплекс) – дегустація закарпатського вина – сплав по р. Тиса – Велятино (термальний комплекс) – «Золота гора» (термальний комплекс) – Ракошино (Покровський чоловічий монастир, монастирська сироварня) – оборонна лінія Арпада.

Програма туру

Канатна дорога1 день.

Виїзд з Хмельницького.

Канатно–крісельний витяг (2800 м.). ТК “Захар Беркут” здійснює оглядові підйоми на г. Високий Верх. Гості можуть під час підйому милуватися красою карпатських гір, а з вершини гори відкривається така захоплююча панорама, що видно навіть Закарпатську область. На горі знаходиться пам’ятка місцевого значення – джерело “Писана Криниця”.

Косино. Супер-сучасний відпочинковий комплекс “Термальні води Косино” розташований у дубовому гаю, має 5 басейнів, 7 саун, середня температура в термальних басейнах + 41 °C. Гордістю комплексу є найбільші в України фонтани-джакузі з “кавою”, “вином”, “пивом”, “паленкою” та фонтан-ілюзія “Золотий кран здоров’я” висотою 15,5 метра. Відпочинок тут подобається дорослим і дітям, а також приносить користь здоров’ю.Косино – термальний басейн

Дегустація закарпатського вина. Околиці Берегова здавна на весь світ славляться своїми винами, які мають чудовий аромат і велике багатство смакових властивостей. Це завдяки вулканічним породам, на яких росте виноград та енергії сонця, адже саме тут найбільше сонячних днів у Закарпатті.

Поселення. Обідо-вечеря.

2 день.

Сніданок.

Рафтінг (cплав) по р. Тиса. Пропонуємо особливий вид активного відпочинку, який подарує Вам незабутні враження і відчуття. У Вас буде можливість спостерігати за унікальним рослинним і тваринним світом прекрасних Карпат. Сплав по Тисі проходить в світі дикої природи – в водної стихії, і Ви обов’язково відчуєте справжній драйв.Берегове. Винний підвал

Велятино. На сьогодні “Теплі Води” – термальний курорт в Велятино, пропонує лікувальні ванни з термальної, борної, бромно-хлоридно-натрієвої води з підвищеним вмістом йоду з Велятинського джерела, а також в останні роки побудовані три басейни з термальною водою, які користуються неабиякою популярністю.

Вечеря.

3 день.

Сніданок.

с. Ракошино. Унікальний Православний Покровський чоловічий монастир, який з давніх-давен відомий своїми святинями:Рафтинг

• Іверська Ікона Божої Матері ( ікона для жінок, які шукають родинного щастя та бажають відчути «щастя материнства»),
• Ікона Божої Матері «Знамення»( дар Єрусалимського Патріарха),
• Ікона Ісуса Христа «Сонце правди»,
• Ікона св. Пантелеймона із часткою мощей (привезена із гори АФОН).
• Монастирська сироварня що виготовляє сири за італійською технологією.

Термальний комплекс «Золота гора». До послуг гостей 5 термальних басейнів: Один великий відкритий термальний басейн (t° +29°), маленький відкритий термальний басейн (t +39°), відкритий дитячий басейн, великий критий термальний басейн ( t° + 26°) та джакузі (t° + 34°) .Термальний комплекс Золота гора На території є роздягалка, душеві, лоббі – бар та піцерія. За хімічним складом та температурою вода свердловини відноситься до гарячих кремнієвих гідрокарбонатних натрієвих середньої мінералізації. Схожі води: Франція – курорт Котре, Німеччина – курорт «ЕМС», Чехія – курорт Тепліце.

Верхня Грабовиця. Оборонна лінія Арпада. В цьому мальовничому карпатському селі розташований грандіозний бункер, це найбільш збережений та цікавий об’єкт суперпотужної колись оборонної лінії Арпада. Лінія будувалася угорською армією в 1943-1944 рр. для захисту від радянської армії. Пропонуємо Вам пройтися по гігантському півторакілометровому тунелю з боковими відгалуженнями, вентиляційними шахтами, щоб відчути себе справжнім мілітарі-туристом.