«Термальне серце Закарпаття»

Маршрут

Велятино, термальний комплекс – Хуст, страусина ферма – Нижньоселиська сироварня – Берегове, термальний комплекс – ферма «Карпатського буйвола» – дегустація леквару – дегустація закарпатського вина – Косино, термальний комплекс – Ракошино, Православний Покровський чоловічий монастир – дегустація мінеральних вод Закарпаття.

Програма туру

1 день.

Виїзд з Хмельницького о 3.00.

Поселення.Берегове. Термальний басейн Жайворонок

Нижньоселиська сироварня. Пропонуємо відвідати справжню швейцарську сироварню в с. Нижнє Селище: побачити все на власні очі, продегустувати та придбати сир. Селиська сироварня виготовляє сир за швейцарською технологією, з 10 л. молока виходить лише 1кг. твердого сиру.

Велятин. Термальний комплекс «Теплі води». Тут серед мальовничих вулканічних гір здавна б’ють джерела термальних вод, на базі яких цілорічно діє сучасний та комфортний туристичний комплекс “Теплі води”. Місцева вода піднімається з глибини 1000 метрів, має температуру понад 36 градусів, у 33 рази вищу мінералізацію за морську та славиться великим вмістом йоду і брому. На вас чекають 3 термальні, 2 мінеральні та 5 прісних басейнів, де крім оздоровлення можна отримати великий заряд позитиву та задоволення.

Страусина ферма в ХустіХуст. Страусина ферма. Ферма страусів в місті Хуст була відкрита в 2002 році. Перші жителі приїхали з-за кордону. І їм так підійшов місцевий клімат, що їх сімейство з кожним роком стає все більше і більше. Тут можна не тільки дізнатися масу цікавої та корисної інформації, а й ближче познайомитися з місцевими мешканцями. Страусів можна годувати, гладити (якщо вдасться), і, звичайно ж, робити фото.

Повернення на базу. Вечеря.

2 день.

Сніданок.

Виноградів. Неподалік виноградівської Чорної гори розташована ферма “Карпатський буйвіл”, на якій місцеві ентузіасти намагаються врятувати найпівнічнішу популяцію буйволів у світі. Зараз на фермі є понад 30 карпатських буйволів за якими можна спостерігати, а також скуштувати й купити різні сорти буйволячого та овечого сиру.Берегове. Винний підвал

Ботар. Музей леквару. Це місце користується популярністю в кулінарних гурманів, адже саме тут знаходиться дегустаційний зал, в якому можна посмакувати різними сортами леквару (повидла), ковбасами із свині-монголиці та екологічними соками.

Берегове. Термальний басейн «Жайворонок». Термальні басейни оздоровчого комплексу «Жайворонок» відомі в усій Україні своїми лікувальними властивостями. Весь секрет у тому, що вода, якою вони наповнюються, йде прямо зі свердловини глибиною 1150 м. Тобто вона не піддається технічній або хімічній обробці. Тому гості комплексу мають можливість відчути на собі цілющу силу, якою володіє вода з джерела.

Дегустація закарпатського вина. Околиці Берегова здавна на весь світ славляться своїми винами, які мають чудовий аромат і велике багатство смакових властивостей. Це завдяки вулканічним породам, на яких росте виноград та енергії сонця, адже саме тут найбільше сонячних днів у Закарпатті.Косино. Термальні басейни

Повернення на базу. Вечеря.

3 день.

Сніданок.

Косино. Супер-сучасний відпочинковий комплекс “Термальні води Косино” розташований у дубовому гаю, має 5 басейнів, 7 саун, середня температура в термальних басейнах + 41 °C. Гордістю комплексу є найбільші в України фонтани-джакузі з “кавою”, “вином”, “пивом”, “паленкою” та фонтан-ілюзія “Золотий кран здоров’я” висотою 15,5 метра. Відпочинок тут подобається дорослим і дітям, а також приносить користь здоров’ю.

Дегустація закарпатського вина. Околиці Берегова здавна на весь світ славляться своїми винами, які мають чудовий аромат і велике багатство смакових властивостей. Це завдяки вулканічним породам, на яких росте виноград та енергії сонця, адже саме тут найбільше сонячних днів у Закарпатті.

Ракошино. Покровський монастирс. Ракошино. Унікальний Православний Покровський чоловічий монастир, який з давніх-давен відомий своїми святинями:

  • Іверська Ікона Божої Матері (ікона для жінок, які шукають родинного щастя та бажають відчути «щастя материнства»),
  • Ікона Божої Матері «Знамення» (дар Єрусалимського Патріарха),
  • Ікона Ісуса Христа «Сонце правди»,
  • Ікона св. Пантелеймона із часткою мощей (привезена із гори Афон).

Також в монастирі діє сироварня, що виготовляє сири за італійською технологією.

Повернення в Хмельницький.