Бучач – Русилівські водоспади – Джуринський водоспад

Бучач – місто лежить на терасі глибокого каньйону р. Стрипи, в оточенні високих горбівБучач, ратуша. Вперше воно згадується у літописах 1397 р.

Оглядова екскурсія по місту:

Ратуша. Зведена ратуша в 1751 р. за проектом львівського архітектора Бернарда Меретина. Фундатор Микола Потоцький.Русилівські водоспади

Костел Успіня Богородиці. Збудований біля підніжжя Замкової гори в 1761-1763 р. При оздобленні костелу був використаний прийом розбивки стін на “дзеркала”. Вівтар костелу – це справжнє диво з казки про кам’яну малахітову квітку. Застиглі в камені янгелочки, що прикрашають вівтар виглядають немов живі.

Василіянський монастир.

Русилівський каскад водопадів – існує місце на землі тернопільській затишне, чудове, Творець зробив тут рай земний. В тихому лісі сховалося від людського ока справжнє природне диво. Течуть весело джерельця, кружляє Джуринський водоспадлистячко з дерев, скупатися хоче, співають пташечки. Невеличкий струмочок проведе вас до бурхливої річечки, весело граючись з вами, набираючи вагу та об’єм, перетворюючись то на тиху воду, то на водоспад. Впродовж одного кілометру в лісі біля села Русилів сховалися дванадцять водоспадів.

Джуринський водоспад – є найвищим рівнинним водоспадом в Україні. Його висота сягає 16-ти метрів. Неподалік водоспаду на околицях с. Ниркова був побудований свого часу найкрасивіший замок-палац Поділля. Залишки замку розташовані всередині величезного кратеру. Стінки кратеру мають червоний колір, через великий вміст у ґрунті оксидів заліза. Саме через червоний колір землі й має це місце, ще одну назву – Червоноград.