«Цвітіння сакури»

Маршрут

Мінеральні води «Келичин» і «Сойми» – Озеро Синевір – Санаторій «Квітка полонини» – Чинадієво – замок графа Шенборна – Ужгород (Закарпатський музей народної архітектури та побуту, замок) – Косино (термальний басейн).

Програма туру

1 день.Озеро Синевір

Виїзд з Хмельницкого о 3.00.

Поселення. Сніданок.

Мінеральні води «Келичин» і «Сойми». Келичинська вода не тільки насичує організм цінними елементами – залізом, кальцієм, магнієм, марганцем, але й допомагає звільненню його від шлаків, токсинів та сечового піску.

«Сойми». Визначні лікувальні властивості мінеральної води зумовлені високим вмістом мінеральних солей, зокрема кальцію і магнію. Мінеральна вода лікує захворюваннях шлунка з різним рівнем кислототворення, супутніх захворюваннях жовчного міхура та підшлункової залози.

Озеро Синевір. Це найбільше і одне з найкрасивіших гірських озер Карпат. Озеро оточене віковими буками і ялицями, стовбури яких завтовшки в декілька обхватів. Вода в озері настільки чиста та прозора, що можна бачити дно. Повітря тут свіже і легке. Здається, що його зовсім немає, настільки тут дихається вільно і легко. Санаторій «Квітка полонини»Озеро Синевір розташоване на висоті 989 метрів над рівнем моря. Глибина озера – 10– 24 м. Це озеро утворилося в післяльодовиковий період.

2 день.

Сніданок.

Санаторій «Квітка полонини» розташований в оточенні гір з альпійськими лугами, хвойним і листяним лісом. Тут для лікування використовують безпосередньо з джерел три види мінеральної води: «Лужанськая-4», «Лужанськая-7» і «Поляна Квасова».

Дегустація мінеральних вод.

Чинадієво – замок графа Шенборна. Елегантний мисливський замок графів Шенборнів розташований в урочищі Берегвар на околиці селища Чинадієве.Замок графа Шенборна В 1728 р. ці землі отримав в подарунок від імператора Карла VI австрійский архієпископ Шенборн. Новий володар обрав мальовниче урочище Берегвар для мисливських ловів і побудував тут дерев’яний мисливський замок. А в 1890 р. на його місті був збудований чудовий кам’яний замок-палац. За основу проекта взятий астрономічний рік: 365 вікон відповідає числу днів в році, 52 кімнати відповідаютьчислу неділь, а 12 входів – числу місяців. Будову прикрашають вежі, флюгери, яскрава черепиця, кольорові вітражі, геральдична ліпнина.

Ужгород. Закарпатський музей народної архітектури та побуту, складається з архітектурних пам’яток старовинного закарпатського села і зразків найдавніших і найбільш поширених видів народного прикладного мистецтва. Це один з перших на Україні музеїв під відкритим небом, що був створений в 1965 р., розташований на південному схилі Замкової гори, поряд з Ужгородським замком, в місцевості, яка носить назву Ведьмина Яма. Загалом тут зберігається понад 14 тис. експонатів.

Прогулянка містом. Вільний час.

Вечеря.Ужгород

3 день.

Сніданок.

Косино. На території комплексу «Термальні води «Косино»  розміщено 7 басейнів, 4 з них – термальні. Перші два – «Басейни-близнюки», саме з них почалася історія «Косино», коли в  далекому 1988 році, при пошуках нафти в цьому регіоні, радянські геологи знайшли унікальну за своїм складом термальну воду.

Красень «Смарагдовий басейн» частково заходить в «Королівську залу», де можна відпочити й перейти в сауни, душову, роздягальню, масажний кабінет чи магазин комплексу. Великий басейн «Золотий Кран Здоров’я Косино» найвищий фонтан-ілюзія з термальною водою у світі! В ньому розмістилися чотири фонтана-джакузі з кавою, вином, пивом та палінкою (фруктовою горілкою).Косино – термальний басейн

Прісний басейн “H2O” з аква-баром та фонтаном «Великий гриб» за формою схожий на молекулу води. Його обирають всі, хто полюбляє веселий та запальний відпочинок, адже тут завжди можна вибрати коклейль за своїм смаком прямо не виходячі з басейну, зі стійки аква-бару.

Плавальний басейн на п’ять доріжок – великий прісний басейн для тих, хто любить багато плавати.

На території комплексу Ви можете спробувати «Ванни Кнайпа» – «17 кроків Здоров’я» та бассейн «Інь-Ян». Ванни Кнайпа для ніг відносяться до процедур, що активізують кровообіг. Чергування гарячої та холодної термальної води призводить до розширення судин і поліпшення кровопостачання, благотворно впливає на імунну систему і вегетативну нервову систему, зменшує наслідки стресу і біль у стопах.

Вартість – 1150 грн. Екскурсійна програма – 80 грн.