«Мальовниче Закарпаття» – 5 днів

Маршрут

Мінеральні води «Сойми» і «Келичин» – озеро Синевир – реабілітаційний центр бурого ведмедя – канатно-крісельний витяг на г. Маковиця – замок «Сент–Міклош» – Мукачеве (замок Паланок) – Косино (термальний басейн) – водоспад Шипіт – канатно–крісельна дорога на Боржавську полонину – купання в чанах з різнотрав’ям – замок графа Шенборна – відпочинок на пляжі Бумеранг (кременева вода) – дегустація закарпатського вина – фортеця Тустань – водоспад Кам’янка.

Вартість – 2450 грн. Туристичне обслуговування – 120 грн.

Програма туру

1 день.Озеро Синевір

Виїзд з Хмельницького о 3:00.

Поселення. Обід.

Мінеральні води «Келичин» і «Сойми». Келечинська вода не тільки насичує організм цінними елементами – залізом, кальцієм, магнієм, марганцем, але й допомагає звільненню його від шлаків, токсинів та сечового піску. Визначні лікувальні властивості мінеральної води Сойми зумовлені насамперед високим вмістом мінеральних солей, зокрема кальцію і магнію. Мінеральна вода лікує захворюваннях шлунка з різним рівнем кислотоутворення, супутніх захворюваннях жовчного міхура та підшлункової залози.

Канатно–крісельний витяг. На горі Маковиця розташований крісельний витяг довжиною 1050 метрів. Гості можуть здійснити захоплюючий підйом на сучасній тримісні крісельній дорозі. Тривалість підйому-спуску на гору Маковиця 30 хв. З оглядового майданчика Маковиці, який розташований на висоті 850 метрів над рівнем моря, відкривається чудова панорама – Боржавський гірський хребет, Синевирський перевал, гора Кук, селище Міжгір’я, мальовничі полонини.Санаторій Квітка полонини

Озеро Синевир. Озеро Синевир, без перебільшення – легенда Карпат. Це найбільше і загадкове озеро гірське України. Шукати цю перлину потрібно серед скель і лісів гірського масиву Внутрішні Горгани, на землях однойменного національного парку. Морське Око Карпат розташоване на висоті близько тисячі метрів над рівнем моря, його максимальна глибина – 24 м. Синевир знаходиться високо в горах і його води настільки глибокі, що озеро не прогрівається навіть влітку . У найспекотніші дні теплими будуть лише метр – два води, але варто зануритися глибше – і вас обпече крижаним холодом .

Ребілітаційний центр бурих ведмедів. Єдиний в Україні і Європі реабілітаційний центр для ведмедів у кінці 2011 року відкрили на території Національного природного парку Синевир. Подивитися на диких звірів, які потерпали від людського панування, можуть усі бажаючі. Спостерігаючи за купанням звірів у водоймі чи їх захоплюючими іграми тішаться і дорослі, і діти.

2 день.Замок «Сент-Міклош»

Сніданок.

Санаторій «Квітка полонини» розташований в оточенні гір з альпійськими лугами, хвойним і листяним лісом. Тут для лікування використовують безпосередньо з джерел три види мінеральної води: «Лужанськая-4», «Лужанськая-7» і «Поляна Квасова». Дегустація мінеральних вод.

Чинадієве. Замок «Сент-Міклош». Цікавим є вже те, що це перший в Україні замок, який держава віддала в оренду приватній особі. Перша згадка про замок датується 1450 роком: тоді барон Імре Перені отримав дозвіл на зведення фортеці біля шляху Хуст–Ужгород для захисту подорожніх. В XVII ст. доля Сент-Міклоша пов’язана з князями Ракоці: В 1600-х рр. власником був правитель Трансильванії Ференц Ракоці Перший, потім палац перейшов до його дружини Ілони Зріні, згодом – до сина, Ференца Ракоці Другого, національного героя Угорщини. З 1729 р. маєток переходить володарям Мукачівської домінії Шенборнам, які користувалися ним понад два століття.

Замок Кохання – ось на що вирішив перетворити закарпатський митець, що взяв його в аренду, цей маловідомий палац, адже в 1682 р. тут народилося найвеличніше кохання свого часу, яке змінило долю не тільки двох люблячих сердець, але й долю цілого народу. Вся Західна Європа затамувавши подих стежила за подіями, що відбувалися в стінах замку.

Замок ПаланокЗамок Паланок або Мукачівський замок. Замок знаходиться  на горі вулканічного походження на висоті 68 м і займає площу 13 930 кв. м. Якщо Ви хоч раз мріяли  побувати в справжній казці в ролі короля чи королеви, тоді замок «Паланок» – саме та чарівна паличка, яка з легкістю виконає вашу мрію.

Косино. На території комплексу «Термальні води «Косино»  розміщено 7 басейнів, 4 з них – термальні. Красень «Смарагдовий басейн» частково заходить в «Королівську залу», де можна відпочити й перейти в сауни комплексу. Великий басейн «Золотий Кран Здоров’я Косино» найвищий фонтан-ілюзія з термальною водою у світі! В ньому розмістилися чотири фонтана-джакузі з кавою, вином, пивом та палінкою (фруктовою горілкою). Прісний басейн “H2O” з аква-баром та фонтаном «Великий гриб» ,плавальний басейн на п’ять доріжок – великий прісний басейн для тих, хто любить багато плавати, «Ванни Кнайпа» – «17 кроків Здоров’я» – все подарує вам насолоду та гарне самопочуття.

Вечеря.Косино – термальний басейн

3 день.

Сніданок.

Водоспад Шипіт – один з найбільших водоспадів в Закарпатті (12 метрів), знаходиться на річці Пилипець в межах полонини Боржава (6 км від с. Пилипець Міжгірського району). Шипіт спадає вниз численними мальовничими каскадами. Утворився внаслідок розмивання породи потоком Пилипець, що несе свої води в глибокій ущелині.

Канатно-крісельна дорога на Боржавські полонини (гора Гимба – 1497 м).

Купання в чанах з різнотрав’ям.

Вечеря.

4 день.Дідівське озеро

Сніданок.

Замок «Берегвар» або замок графа Шенборна. Серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших палаців України – мисливський палац графів Шенборнів (1890р.). Палац оточений гарним парком з багатьма екзотичними рослинами та дивиться на нас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати.

Дідівське озеро. Ця територія стала улюбленим місцем відпочинку для жителів округи. Площа водойми більше 54 гектарів. Кілька років тому на певній частині території тут обладнали пляж, який називається «Бумеранг».

Дегустація закарпатського вина. Околиці Берегова здавна на весь світ славляться своїми винами, які мають чудовий аромат і велике багатство смакових властивостей. Це завдяки вулканічним породам, на яких росте виноград та енергії сонця, адже саме тут найбільше сонячних днів у Закарпатті.

Вечеря.Тустань

5 день.

Сніданок.

Тустань — ранньосередньовічна наскельна фортеця-град і митниця ІХ—ХІІІ сторіччя, давньоруський наскельний оборонний комплекс, залишки якого розташовані поблизу с. Урич. Тустань була волосним центром та митним пунктом на важливому соляному шляху, що вів з Дрогобича до Закарпаття та Західної Європи. Фортеця жодного разу (ні в 1240-1242, ні в 50-х роках XIII ст.) не була взята монголо-татарськими ордами та проіснувала в дереві з ІХ до XIII ст., а в другій половині XIII ст. вона була побудована в камені.

Кам’янецький водоспад. Висота водоспаду близько 7 м. Складається з одного каскаду, розділеного скельним виступом на два потоки.

Повернення в Хмельницький.