«Зимові барви романтики»

Маршрут

Водоспад Шипіт – канатно–крісельний витяг на Боржавську полонину – катання на лижах та санчатах – замок « Берегвар» – Рокошино (Покровський чоловічий монастир, дзвін святої родини та монастирська сироварня) – Берегове ( термальний комплекс «Жайворонок» ) – замок «Сент–Міклош» – дегустація мінеральних вод Закарпаття – Косино (термальний комплекс) – дегустація закарпатського вина.

Програма тура

1 день.
Водоспад Шипіт взимку
Виїзд з Хмельницького о 3:00.

Поселення.

Водоспад Шипіт. З висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між андезиновими скелями скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України – водоспад Шипіт. Він бере свій початок з великого підземного джерела, т.з. “морського ока”, в одному з найгарніших місць українських Карпат – полонині Боржава. Перебування тут чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили.

Канатно–крісельний витяг на Боржавську полонину (гора Гимба – 1497 м.).

Катання на лижах та санчатах.

Вечеря.Замок Шенборна взимку

2 день.

Сніданок.

Замок «Берегвар» або замок графа Шенборна. Серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших палаців України – мисливський палац графів Шенборнів (1890 р.). Палац оточений гарним парком з багатьма екзотичними рослинами та дивиться на нас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати.

с. Ракошино. Унікальний православний Покровський чоловічий монастир, який з давніх-давен відомий своїми святинями:

• Іверська Ікона Божої Матері ( ікона для жінок, які шукають родинного щастя та бажають відчути «щастя материнства»),Ракошино. Покровський монастир
• Ікона Божої Матері «Знамення»( дар Єрусалимського Патріарха),
• Ікона Ісуса Христа «Сонце правди»,
• Ікона св. Пантелеймона із часткою мощей (привезена із гори АФОН).
• Монастирська сироварня що виготовляє сири за італійською технологією.

Берегове. Термальний басейн «Жайворонок». В основному басейні температура води – 31-33 градуси, також у ньому функціонують гідромасаж, гейзер і два водоспади. А в окремому куточку басейну обладнано, так зване, джакузі, де температура води становить 42-45 градусів. Перебування в гарячій мінеральній воді чудово очищає пори шкіри і практично на очах загоює дрібні рани. Цілющі властивості цієї води доведені багатьма дослідженнями лікарів і говорити про це буде зайвим, краще відвідати термальний басейн і переконатись самому.Санаторій Квітка полонини взимку

Повернення на базу. Вечеря.

3 день.

Сніданок.

Санаторій «Квітка полонини» розташований в тихій сільській місцевості, в долині річки Піня, в оточенні гір з альпійськими лугами, хвойним і листяним лісом. Тут для лікування використовують безпосередньо з джерел три види мінеральної води: «Лужанськая-4», «Лужанськая-7» і «Поляна Квасова».

Дегустація мінеральних вод.

Чинадієво. Замок «Сент-Міклош». Посеред старовинного містечка Сент-Міклош розташований похмурий середньовічний замок барона Перені (XIV ст.), з цікавим інтер’єром, потаємним ходом та спальнею мужньої Ілони Зріні, в якій вона зустрічалася з графом Косино взимкуІмре Текелі, через це його ще називають «Замок кохання». Врятував споруду художник Йосиф Бартош, який взяв її в концесію.

Косино. Супер-сучасний відпочинковий комплекс “Термальні води Косино” розташований у дубовому гаю, має 5 басейнів, 7 саун, середня температура в термальних басейнах + 41 °C. Гордістю комплексу є найбільші в України фонтани-джакузі з “кавою”, “вином”, “пивом”, “паленкою” та фонтан-ілюзія “Золотий кран здоров’я” висотою 15,5 метра. Відпочинок тут подобається дорослим і дітям, а також приносить користь здоров’ю.

Дегустація закарпатського вина. Околиці Берегова здавна на весь світ славляться своїми винами, які мають чудовий аромат і велике багатство смакових властивостей. Це завдяки вулканічним породам, на яких росте виноград та енергії сонця, адже саме тут найбільше сонячних днів у Закарпатті.