«Подарунок коханій»

Маршрут

Мінеральні води «Келичин» і «Сойми» – Синевирський перевал – реабілітаційний центр бурого ведмедя – озеро Синевир – Чинадієво, замок «Сент- Міклош» – Мукачево, замок Паланок – Косино – дегустація закарпатського вина – Ракошино, унікальний Православний Покровський чоловічий монастир – термальний комплекс «Золота гора».

Вартість туру – 1760 грн. Екскурсійна програма – 80 грн. Додатково оплачуються вхідні квитки до туристичних об’єктів.

Програма туру

1 день.

Озеро СиневірВиїзд з Хмельницького о 3:00.

Поселення.

Мінеральні води «Келичин» і «Сойми». Келечинська вода не тільки насичує організм цінними елементами – залізом, кальцієм, магнієм, марганцем, але й допомагає звільненню його від шлаків, токсинів та сечового піску. Визначні лікувальні властивості мінеральної води Сойми зумовлені насамперед високим вмістом мінеральних солей, зокрема кальцію і магнію. Мінеральна вода лікує захворюваннях шлунка з різним рівнем кислотоутворення, супутніх захворюваннях жовчного міхура та підшлункової залози.

Синевирський перевал. Один із наймальовничіших перевалів українських Карпат, має висоту 793 метрів і з нього відриваються чудові панорами довколишніх гірських хребтів.

Санаторій «Квітка полонини»Реабілітаційний центр бурого ведмедя. На території Національного природного парку “Синевир” розташований Реабілітаційний центр бурого ведмедя площею 12 га. У зв’язку із діяльністю людини, цей найбільший хижак України опинився на межі винищення та потребує особливого ставлення. Центр створений з метою реабілітації особин бурого ведмедя, які зазнали жорстокого поводження в неволі та потерпілих від стихійного лиха, для відтворення їх популяції у природньому середовищі існування.

Озеро Синевир. Візитною карткою Українських Карпат є незрівнянної краси озеро Синевир, знане ще в народі як “Морське око”, воно вабить до себе мальовничими гірськими пейзажами та чистою кришталевою водою, в якій здавна водиться благородна форель. Озеро утворилося приблизно 10 000 років назад на висоті 989 метрів і має максимальну глибину 22 метри.

Можливість скоштувати національних страв в справжній колибі.

2 день.Чинадієвський замок

Сніданок.

Санаторій «Квітка полонини» розташований в тихій сільській місцевості, в долині річки Піня, в оточенні гір з альпійськими лугами, хвойним і листяним лісом. Тут для лікування використовують безпосередньо з джерел три види мінеральної води: «Лужанськая-4», «Лужанськая-7» і «Поляна Квасова».

Дегустація мінеральних вод.

Чинадієво. Замок «Сент-Міклош». Посеред старовинного містечка Сент-Міклош розташований похмурий середньовічний замок барона Перені (XIV ст.), з цікавим інтер’єром, потаємним ходом та спальнею мужньої Ілони Зріні, в якій вона зустрічалася з графом Імре Текелі, через це його ще називають «Замок кохання». Врятував споруду художник Йосиф Бартош, який взяв її в концесію.Замок Паланок

Мукачево. Замок Паланок. Звідки б Ви не наближалися до Мукачево, за десятки кілометрів, на одинокій гостроверхій сопці, як магніт, Вас притягує овіяний легендами і бойовою славою мукачівський замок “Паланок” (XIV ст.). Цей визначний воєнно-архітектурний пам’ятник середньовіччя був збудований для охорони і контролю торгових і військових шляхів. Деякі джерела стверджують, що вже в ІХ-Х ст. на горі було невелике укріплення, збудоване для охорони кордонів Київської Русі за Карпатами. Спорудив замок руський князь Федір Корятович і перетворив його у свою резиденцію. Замкові стіни пам’ятають свою захисницю Ілону Зріні, що проявила дива мужності та героїзму при обороні замку.

Косино. Супер-сучасний відпочинковий комплекс “Термальні води Косино” розташований у дубовому гаю, має 5 басейнів, 7 саун, середня температура в термальних басейнах + 41 °C. Гордістю комплексу є найбільші в України фонтани-джакузі з “кавою”, “вином”, “пивом”, “паленкою” та фонтан-ілюзія “Золотий кран здоров’я” висотою 15,5 метра. Відпочинок тут подобається дорослим і дітям, а також приносить користь здоров’ю.Берегове. Винний підвал

Дегустація закарпатського вина. Околиці Берегова здавна на весь світ славляться своїми винами, які мають чудовий аромат і велике багатство смакових властивостей. Це завдяки вулканічним породам, на яких росте виноград та енергії сонця, адже саме тут найбільше сонячних днів у Закарпатті.

Повернення на базу. Вечеря.

3 день.

Сніданок.

с. Ракошино. Унікальний Православний Покровський чоловічий монастир, який з давніх-давен відомий своїми святинями:Ракошино. Покровський монастир

• Іверська Ікона Божої Матері ( ікона для жінок, які шукають родинного щастя та бажають відчути «щастя материнства»),
• Ікона Божої Матері «Знамення»( дар Єрусалимського Патріарха),
• Ікона Ісуса Христа «Сонце правди»,
• Ікона св. Пантелеймона із часткою мощей (привезена із гори АФОН).
• Монастирська сироварня що виготовляє сири за італійською технологією.

Ужгород. Перша згадка про це вічно прикордонне місто на річці Уж датується 872 роком, воно зачарує своїм шармом і колоритом навіть найвибагливішого туриста. Прогуляйтеся історичною вулицею міста – Корзо, обов’язково огляньте найвідоміший храм міста Катедральний Хрестовоздвиженський собор (1841р.), римо-католицький костел св. Георгія (1775р.), огляньте один з найстаріших в Україні замок (ХIV ст.) та обов’язково завітайте в культову корчму “Деца у нотаря”.Темальний комплекс Золота гора

Термальний комплекс «Золота гора». До послуг гостей 5 термальних басейнів: Один великий відкритий термальний басейн (t° +29°), маленький відкритий термальний басейн (t +39°), відкритий дитячий басейн, великий критий термальний басейн ( t° + 26°) та джакузі (t° + 34°) . На території є роздягалка, душеві, лоббі – бар та піцерія. За хімічним складом та температурою вода свердловини відноситься до гарячих кремнієвих гідрокарбонатних натрієвих середньої мінералізації. Схожі води: Франція – курорт Котре, Німеччина – курорт «ЕМС»,Чехія – курорт Тепліце.

Повернення в Хмельницький.