Новий Рік 2021 в Закарпатті

З  31.12 по 3.01

Програма туру

Новорічний ЛьвівДень 1.

Виїзд з Хмельницького  о 02.00.

«Сир на висоті» – це сироварня на висоті 600 м., де створюється український автентичний сир. Секрет смаку сиру у молоці. Його дають місцеві  корівки, що щодня  пасуться у підніжжя гір. Під час дегустації можна скуштувати багато різних видів сирів з овечого і коров’ячого молока.

Оборонна лінія Арпада. В мальовничому карпатському селі розташований грандіозний бункер, це найбільш збережений та цікавий об’єкт суперпотужної колись оборонної лінії Арпада. Пропонуємо вам пройтися по гігантському півторакілометровому тунелю з боковими відгалуженнями, вентиляційними шахтами, щоб відчути себе справжнім мілітарі-туристом.

Поселення в м. Воловець. Обід.

Святкування Нового року!  Святковий стіл, розважальна програма.Термальний комплекс Жайворонок

День 2 .

Пізній сніданок чи ранній обід.

Санаторій «Квітка полонини». Найбільш бажаний санаторій в Закарпатті. Мінеральні води «Лужанська» 4 і 7, а також «Поляна Квасова», є основним видом лікування в санаторії.

Косино (термальні води). Супер-сучасний відпочинковий комплекс “Термальні води Косино” розташований у дубовому гаю, має 5 басейнів, 7 саун, середня температура в термальних басейнах +41 °C. Гордістю комплексу є найбільші в України фонтани-джакузі з “кавою”, “вином”, “пивом”, “паленкою” та фонтан-ілюзія “Золотий кран здоров’я” висотою 15,5 метра. Відпочинок тут подобається дорослим і дітям, а також приносить користь здоров’ю.

Термальний басейн в КосиноДегустація закарпатського вина. Околиці Берегова здавна на весь світ славляться своїми винами, які мають чудовий аромат і велике багатство смакових властивостей. Це завдяки вулканічним породам, на яких росте виноград та енергії сонця, адже саме тут найбільше сонячних днів у Закарпатті.

Повернення на базу. Вечеря.

День 3.

Сніданок.

Середнє.  «Леанка» запрошує відвідати історичні винні підвали, які є пам’яткою архітектури ХVІ ст. Середнянські винні підвали занесені ЮНЕСКО до десятки кращих винних підвалів Європи.
Гостям пропонується цікава екскурсія, дегустація високоякісних середнянських ординарних, марочних та десертних вин.

Косино. Термальні басейниСереднянський замок –  замок тамплієрів. Якщо ви закохані в середньовічну історію, то Середнє – той варіант, який задовольнить всі ваші побажання. Руїни замку тамплієрів – єдина пам’ятка оборонної архітектури таємничого середньовічного ордену, яка збереглась до сьогоднішніх днів.

Берегове.  Термальний басейн  «Жайворонок». Термальні басейни оздоровчого комплексу «Жайворонок» відомі в усій Україні своїми лікувальними властивостями.   Весь секрет у тому, що вода, якою вони наповнюються, йде прямо зі свердловини глибиною 1150 м. Тобто, вона не піддається технічній або хімічній обробці. Тому гості комплексу мають можливість відчути на собі цілющу силу, якою володіє вода з джерела.

Повернення на базу. Вечеря з першим.

День 4.

Сніданок.

Берегове. Винний підвалНоворічний Львів з ароматом кави.  Львів - чарівне місто, яке манить до себе знову і знову.

“ОКЕАНАРІУМ ЛЬВІВ”. Казковий підводний світ, що дозволить всім охочим доторкнутись до світу морських мешканців!

Вузенькі затишні вулички і атмосфера старого, давнього міста не залишає вас. Маленькі затишні кав’ярні, кава і до кави – у цьому весь Львів.

Прогулянка новорічним містом.

Повернення в Хмельницький.

Останні місця! Вартість – 3950 грн.

У вартість включено:

  • Проїзд.
  • Харчування.
  • Два вида страхування.
  • Святковий стіл та новорічна програма.

Додатково оплачуються:

  • Екскурсійне обслуговування.
  • Вхідні квитки.

Програма туру може смінюватись в залежності вид погодних умов та інших факторів.