Новий Рік 2019 в Закарпатті

3 0.12.2018 по 2.01.2019

Програма

Поселення в ВоловціДень 1

Виїзд з Хмельницького о 02.00. Поселення в м. Воловець.

Чинадієве. Замок «Сент–Міклош» у містечку Чинадієво не є найпопулярнішим. Та той, хто сюди завітає, зрозуміє, що це — одна з найвизначніших і найцікавіших пам’яток Закарпаття. Вона має свою неповторну атмосферу, свою ауру, свій шарм. Приїхавши сюди, зупиніться на кілька хвилин біля входу.

Залишивши за дверима усі свої турботи та метушливі думки, ви ступите на поріг легенди. І хранителі замкових таємниць великодушно запросять вас у Середньовіччя. Переміщаючись з кімнати у кімнату, ви ступатимете по рипучих сходинках, присипаних пилом часу, який так і лежатиме тут, відтворюючи сліди щораз нових відвідувачів. Цей пил пам’ятатиме покоління і епохи, які будували, руйнували і відновлювали…

Закарпатський бограч – в подарунок!

ВоловецьБерегове. Термальний басейн «Жайворонок». Термальні басейни оздоровчого комплексу «Жайворонок» відомі в усій Україні своїми лікувальними властивостями. Весь секрет у тому, що вода, якою вони наповнюються, йде прямо зі свердловини глибиною 1150 м. Тобто, вона не піддається технічній або хімічній обробці. Тому гості комплексу мають можливість відчути на собі цілющу силу, якою володіє вода з джерела.

Повернення на базу.

День 2

Сніданок.

Катання на лижах та санках.

Повернення на базу. Відпочинок.

Святкування Нового року (святковий стіл, розважальна програма)!Новорічний стіл

День 3

Пізній сніданок чи ранній обід.

Санаторій «Квітка полонини». Найбільш бажаний санаторій в Закарпатті. Мінеральні води «Лужанська» 4 і 7, а також «Поляна Квасова», є основним видом лікування в санаторії.

Косино (термальні води). Супер-сучасний відпочинковий комплекс “Термальні води Косино” розташований у дубовому гаю, має 5 басейнів, 7 саун, середня температура в термальних басейнах +41 °C. Гордістю комплексу є найбільші в України фонтани-джакузі з “кавою”, “вином”, “пивом”, “паленкою” та фонтан-ілюзія “Золотий кран здоров’я”висотою 15,5 метра. Відпочинок тут подобається дорослим і дітям, а також приносить користь здоров’ю.

Дегустація закарпатського вина. Околиці Берегова здавна на весь світ славляться своїми винами, які мають чудовий аромат і велике багатство смакових властивостей. Це завдяки вулканічним породам, на яких росте виноград та енергії сонця, адже саме тут найбільше сонячних днів у Закарпатті.

Повернення на базу. Вечеря.

День 4

Сніданок.Термальний басейн в Косино

Новорічний Львів з ароматом кави. Львів – чарівне місто, яке манить до себе знову і знову. Він гарний у всі пори року, в будь-яку погоду. Вузенькі затишні вулички і атмосфера старого, давнього міста не залишає Вас. Маленькі затишні кав’ярні, кава і до кави – у цьому весь Львів.

Ми пройдемося вуличками Середмістя, щоб відчути ту особливу атмосферу любові до кави львів’ян, якою вони живуть вже протягом кількох століть.

Повернення в Хмельницький.

Вартість – 3840 грн. (проїзд, проживання, харчування, 2 вида страхування, святковий стіл та новорічна розважальна програма).

Додатково оплачується: екскурсійне обслуговування, вхідні квитки, прокат гірськолижного спорядження.